Як відкрити магазин меблів. Як відкрити меблевий магазин.

Магазин меблів середнього класу може стати прибутковим бізнесом майже в будь-якій точці Росії, оскільки ринок такими магазину не перенасичений. Від цього бізнесу можна очікувати великого прибутку, але потрібні і великі вкладення: на оренду крупного приміщення, закупівлю першої партії товару, персонал та отримання всієї необхідної документації.
Інструкція
1
Меблевий магазин дуже важливо мати достатньо велике приміщення (частина його піде під склад, а частина - безпосередньо під магазин) зі зручною парковкою, на якій зможуть розміщуватися як доставні вантажівки, так і машини покупців. Таке приміщення повинно знаходитися в місці, зручному для відвідування - з розташованими поруч шляхами, станціями метро і наземного транспорту. Бажано, щоб воно було відремонтовано і грамотно сплановано, щоб покупці не витрачали час на пошук стільців, не розуміючи, в якому вони залі.
2
Для меблевого магазину буде потрібно для початку 2-3 продавця-консультанта, водії, які займатимуться доставкою, касир, прибиральник, бухгалтер і охоронець. Основна "сила" магазину - в його продавцях, тому важливо підібрати тих, хто має досвід роботи в продажах меблів. Їх зарплата повинна складатися з окладу і відсотків з продажів.
3
Вибираючи постачальників, обов'язково збирайте про них всю можливу інформацію і не поспішайте з укладенням договорів. Як знати, раптом таку ж меблі можна знайти дешевше? Найкраще працювати з добре зарекомендували себе на ринку постачальниками, ніж з новими фірмами. Слідкуйте за якістю продукції, що поставляється меблів - якщо воно низьке, то за хорошою ціною ви такі меблі не продасте, і покупці не порекомендують вас своїм знайомим.
4
Для відкриття меблевого магазину знадобиться не тільки зареєструвати юридичну особу, але й отримати сертифікати пожежної безпеки приміщення та СЕС. Щоб не займатися цим самостійно, оскільки отримання всіх необхідних документів може забрати багато часу у і без того зайнятого підприємця, краще звернутися в спеціалізовані юридичні фірми, які самі зможуть отримати для вас необхідний пакет документів.
5
Для реклами меблевому магазину знадобиться яскрава вивіска і інформація про новий магазині в ЗМІ та інтернеті. Можна також залучати нових клієнтів безкоштовною доставкою, роздачею каталогів і листівок.