Як зшити дитячі штани. зшити дитячі штани швидко.

Дитячий одяг продається всюди і користується великим попитом, тому що дітки швидко ростуть. Незважаючи на це, вона коштує аж ніяк не дешево, а зшита порою невдало або з низькоякісної тканини. До того ж кожна мама хотіла б зробити свою дитину не схожим на інших, адже дитина - це продовження її індивідуальності. Як би там не було, ви можете зшити дитячі брюки , відповідаючи за якість самі.
Вам знадобиться
 • Обладнання:
 • міліметровий папір;
 • лінійка;
 • олівець;
 • сантиметрова стрічка.
 • Мірки:
 • полуобхват талії (Від);
 • полуобхват стегон (Про);
 • відстань від лінії талії до коліна (Дтк);
 • довжина брюк (Дб);
 • ширина низу (Шн).
Інструкція
1
Побудова передньої половини брюкНа міліметровому папері, відступивши від краю хоча б 10 см (це запас для наступних ліній креслення), поставте крапку Т, далі по горизонталі вправо відкладіть 30 см і поставте крапку Т? .ТТ? = 30 см .Від цих точок вниз відкладіть відрізки, рівні довжині брюк, і в кінці кожного поставте Н і Н?: ТН = Т? Н? Н і Н? з'єднайте прямою лініей.От точки Т вниз відкладіть відрізок, рівний 1/2 Довжину від лінії талії до коліна (Дтк) з надбавкою 2,5 см і в кінці поставте крапку Я: ТЯ = 1/2 Дтк + 2,5От точки Т відкладіть вниз Дтк з надбавкою 1 см і поставте К: ТК = Дтк + 1от Я відкладіть вгору 1/3 відрізка ТЯ і поставте крапку Б: ВХ = 1/3 ТЯЧерез точки Б, Я і К проведіть горизонтальні лінії. Там, де ці лінії перетинаються з відрізком Т? Н ?, поставте точки Б ?, Я? і К?.
2
Ширина передньої половинки брюк по низу (ШПН) повинна бути на 2 см менше задньої (ШЗН): ШПН = Шн-2Шзн = Шн + 2от точки Н вправо і вліво відкладіть? ШПН і поставте Н? і Н?: ПН? = ПН? =? ШпнОт точки Н? вправо і вліво відкладіть? ШЗН і поставте Н? і Н?: Н? Н? = Н? Н? =? ШзнШіріна передньої половинки брюк по лінії сідниць позначається лінією Я? Я?: Я? Я? =? Про + 1от точки Я вліво відкладіть відрізок ЯЯ?: ЯЯ? = 3/5 Я? Я? Від точки Я вправо відкладіть відрізок ЯЯ?: ЯЯ? = 2/5 Я? Я? Через Я? і Я? проведіть перпендикуляри до горизонталях Т і Б. На місцях перетинань поставте точки Т ?, Т ?, Б? і Б?.
3
Ширина кроку передньої половини брюк позначається відрізком Я? Я?: Я? Я? = 1/10 Про + 1из Я? і Б? зробіть зарубки дугою, радіус якої дорівнює Я? Б ?. Точку перетину дуг позначте точкою О. З точки О тим же радіусом проведіть дугу, що сполучає Б? і Я? - Отримаєте увігнуту частина лінії банта.Я? і Н? з'єднайте прямою лінією, на місці перетину з лінією колін поставте К ?. Від точки К? відкладіть вправо 0,5 см і поставте К ?. Від точки К вправо відкладіть відрізок, рівний КК ?, і поставте К? .Проведіте Пряму через точки Н? і К ?. З'єднайте плавною лінією К? і Я? .Ширина передньої половини брюк на рівні талії позначається відрізком Т? Т?: Т? Т? =? Від + 3От точки Т? відкладіть вгору 1 см і поставте Т?: Т? Т? = 1см.Т? і Т? з'єднайте прямой.Т? і Б? з'єднайте, розділіть навпіл і поставте крапку Про ?. Від неї вгору відкладіть 0,3 см і поставте Про ?. Т ?, О? і Б? плавно з'єднайте. Точку К? з'єднайте прямою з Я? і Н?.
4
Побудова задньої половини брюкОбщая ширина брюк по лінії стегон (ШБ) дорівнює Про + припуск 3,5-6 см: ШБ = Об + 4,5Шіріна задньої половинки по стегнах: Б? Б? = ШБ-Я? Я ? Б? Б? =? Б? Б? Б? Б? =? Б? Б? Я? Я? = ЯЯ? Через Я? і Б? до перетину з лінією талії проведіть прямую.Положеніе передньої і задньої половинок брюк визначається балансом вироби (б): б = 1/20 Про + 0,5От точки Я? через Б? відкладіть відрізок з точкою Т? в кінці: Б? Т? = Б? Т? + бот Т? вниз відкладіть 1/3 Б? Т? і поставте О?: Т? О? = 1/3 Б? Т? Вправо від точки О? відкладіть перпендикуляр 0,3 см і поставте О? .Від точки Я? вправо відкладіть відрізок Я? Я?: Я? Я? = ЯЯ? = ЯЯ? + Я? Я? З точок Я? і Б? зробіть зарубки дугою з радіусом Я? Б ?, отримаєте точку О ?, з якої тим же радіусом проведіть дугу Б? Я?.
5
Я? Я? =? Об - 0,5Плавно через точки Т ?, Про ?, Б ?, Я? і Я? проведіть лінію сіденья.Шіріна задньої половини брюк по лінії коліна: К? К? = К? К? = К? К + 2 (К? К дивіться за кресленням передньої половини брюк). Отриману величину відкладіть в обидві сторони від точки К? і поставте точки К? і К? .Соедініте прямий К? і Я ?. Вліво від точки О? відкладіть 0,5 см і поставте О? .До? і Н? з'єднайте прямою, а К ?, О? і Я? плавної крівой.Т? Т? =? Від + 2 + 2 (2 см витачка і 2 см прибавка на вільне облягання) .З точки Т? вліво зробіть зарубки дугою, радіус якої дорівнює Т? Т ?. З точки Б? зробіть зарубки дугою, радіусом Б? Т ?. Перетин дуг позначається Т ?. Т? і Т? соедініте.Разделіте навпіл відрізок Т? Т? і поставте крапку Т ?, з неї проведіть перпендикуляр з довжиною виточки 6-8 см і поставте точку О ?. В оді сторони від Т? відкладіть по 1 см, поставте точки а і б, потім з'єднайте лініями а, б з О? .Соедініте точки Н ?, К ?, Б? і Т? .Від точки Б? вниз відкладіть 1/3 К? Б? і поставте Про ?. З неї проведіть перпендикуляр до К? Б ?, на ньому вліво відкладіть 0,3 см, поставте крапку Про . З'єднайте плавною лінією Про , К? і Б? .Середіну передньої половини брюк підійміть на 0,5 см (Н?), а середину задньої половини опустіть на 0,5 см (Н?). Плавними кривими оформите лінії низу обох половин з урахуванням цих точок.