Як відновити систему в безпечному режимі. Як в безпечному режимі зробити востановление системи.

Некоректна установка драйверів пристроїв або програмного забезпечення, виникнення критичних системних помилок може викликати нестабільність в роботі Windows або неможливість її завантаження. Не поспішайте встановлювати заново систему . Ви можете спробувати виправити виниклі проблеми, завантажившись в безпечному режимі і запустивши відновлення системи. Це засіб дозволяє відкотити систему до моменту стабільного стану за рахунок відстеження змін і створення контрольних точок.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows
Інструкція
1
Для виконання відновлення системи перезавантажте комп'ютер, і в момент завантаження BIOS натисніть кілька разів функціональну клавішу F8. Виберіть, оперуючи клавішами зі стрілками, в списку варіантів завантаження пункт «Безпечний режим». При роботі в цьому режимі завантажуються тільки основні файли і драйвера (миша, клавіатура, монітор, диски, стандартні служби).
2
Виберіть відновлювану операційну систему для завантаження зі списку і натисніть Enter. Після цього здійсніть вхід в систему з правами адміністратора. Відкриється вікно з пропозицією вибрати «Робота в безпечному режимі» або використовувати «Відновлення системи». Вибираєте відновлення натисканням кнопки «Ні».
3
Відкриється початковий екран майстра відновлення системи. Встановіть перемикач в положення «Відновити більш раннє стан комп'ютера» і натисніть «Далі». Спливе вікно, розділене внизу на дві частини. У лівому вікні знаходиться календар з виділеними жирним шрифтом днями, мають точки відновлення. Встановіть дату, на яку слід відновити стан системи. Після цього в правому вікні відобразиться список усіх наявних точок відновлення на цю дату. Вибираєте точку і натискаєте "Далі".
4
У наступному вікні знову натискаєте "Далі" для підтвердження вибору контрольної точки. Після цього комп'ютер перевантажиться і запуститься відновлення системи. Після закінчення процесу відновлення буде виведено повідомлення про успішне завершення операції або запропоновано вибрати для відновлення іншу контрольну точку в разі невдачі.
5
Завантажившись в безпечному режимі, відновлення системи можна запустити з командного рядка. Якщо ви вирішили відновити систему цим способом, то при завантаженні вибирайте «Завантаження в безпечному режимі з підтримкою командного рядка», а потім, увійшовши в систему , вводите команду% systemroot% system32estorestrui.exe і натискаєте Enter.