Як накачати м'язи на турніку.

Подтягивание на турніку - це одне з найпоширеніших фізичних вправ. Ще б пак, адже турнік - це найпростіший і найдоступніший тренажер. Будинки достатньо однієї поперечини, укріпленої в дверному отворі - і турнік готовий. Підтягування на турніку значно зміцнюють м'язи рук і не только.Чтоби отримати красиві і рельєфні м'язи потрібно довго тренуватися. Тим більше, що в особливо запущених випадках може пройти не один місяць, перш ніж людина навчиться робити хоча б 5-7 підтягувань. Тут потрібно робити ставку на довгострокову перспективу.
Інструкція
1
Ось чому слід приділяти особливу увагу, займаючись на турніку: Вам потрібен надійний хват. Кисті повинні охоплювати поперечину щільно. Великий палець, незалежно від хвата, повинен бути внизу; Правильне дихання: при підйомі видихайте повітря, при опусканні - вдихайте.Плавность підтягувань. Ривків уникайте, тягніть себе вгору плавно.Контроль спуску.
2
Підтягування не тільки зміцнюють м'язи рук, вони ще й сприяють виправленню постави, поряд з плаванням. Ці види фізичної активності, здатні принести користь хребту, є й самими доступними.
3
Є ще одна вправа, яке пов'язане з турніком і може служити альтернативою підтягування. Це вис на турніку з одночасним обертанням навколо осі проти годинникової стрілки і по ній, дуже хороше і просте вправу, що допомагає зняти напругу в хребті. Адже хребет наш розпрямляється щоночі, поки ми спимо, а також у висячому положенні. Хоча, звичайно, неможливо висіти на турніку годинами, але можна робити це регулярно. Як результат - у вас буде пряма спина і красива постава.
Корисна порада
Виконувати вправи на турніку краще, комбінуючи їх. Слід починати з декількох підтягувань, які доповнюються хвилинним вісом на турніку. З часом кількість підтягувань можна і потрібно збільшувати. Через деякий час ви помітите результат - ваші м'язи будуть сильнішими і рельєфними, а постава більш підтягнутою.