Як створити новий образ. Як створити собі новий імідж.

Найчастіше, дивлячись у дзеркало, ми незадоволені собою. Зовнішність, звички і стиль життя - все дратує і викликає тугу. Хочеться все поміняти і почати заново. Зміна образу внесе нові відтінки у ваше повсякденне життя, а може і змінити її на краще.
Інструкція
1
Перш, ніж створювати новий образ, потрібно як слід продумати, яким він буде. Можна взяти аркуш паперу і детально описати всі якості, характеристики і зовнішній вигляд, який ви хочете створити. Створювати зовсім новий імідж, який буде кардинально відрізнятися від існуючого, може бути досить непросто. Але основній масі людей це й не потрібно, достатньо підправити деякі моменти в нинішньому образі, злегка змінити стиль одягу і поведінку. Створення нового іміджу - це не тільки зміни в зовнішності. Людина повинна, перш за все, відчувати себе комфортно і впевнено в ньому. Не варто забувати, що створення нового образу зажадає від вас постійного самоконтролю, щоб не повернутися до старої поведінки.
2
Образ позитивної оптимістки не сполучається з вічним ниттям і скаргами на життєві труднощі. Вам потрібно буде освоїти ази позитивного мислення. Посмішка і гарний настрій - тепер ваші постійні супутники. Радійте кожному новому дню і налаштовуйтесь на позитив. На запитання «Як життя?» Тепер існує тільки одна відповідь: «Все чудово!». Ви можете зважитися відразу на кілька образів: кожен для певного місця, часу або конкретних людей. Однак постійно вживатися в кожен - заняття не з легких, і його осилять тільки неабиякі артистичні натури.
3
Образ ідеальної дружини і господині дому припускає привітність, гостинність і пироги на столі. Бігуді, незадоволене обличчя, скарги на неуважного чоловіка і неслухняних дітей категорично протипоказані! Почніть з малого: змініть сумовиту домашній одяг на речі більш яскравого забарвлення, освойте приготування нового незвичайного блюда і запросіть гостей оцінити ваше кулінарне творіння. А найголовніше - це приділяйте більше уваги своїй родині, адже вони найрідніші та близькі люди у вашому житті. Прикрасьте сімейні вечори цікавими заняттями і новими традиціями (настільні ігри, вечірні прогулянки, тематичні вечері).
4
Хочете виглядати гламурно, стильно, і підтягнуто - спорт, мода і салони краси повинні стати вашими кращими друзями. Цей образ треба буде підтримувати постійно, зі стоптаними, хоч і гаряче улюбленими кросівками та стареньким халатом доведеться розпрощатися. Обов'язково поновіть гардероб і сходіть в солярій. Все залежить тільки від вас і від того наскільки сильно ви жадаєте впустити «вітер змін» у власне життя.
Краса і мода унікальна, різно образна і неповторна, єдиних стандартів, типів зовнішності, образів не існує. Тому так складно створити свій стильний образ, незважаючи на певні умови, які диктує сучасна мода. Всі люди відрізняються по зовнішності, характеру, звичкам, особливостям, які необхідно враховувати при створенні образу.
Інструкція
1
Жінкам властиво починати зміну стилю і образу з покупки нового одягу, яка більше відповідає сучасним стандартам моди. Не робіть таким чином, почніть створення образу з внутрішніх особливостей. Це стосується як жінок, так і чоловіків. Постарайтеся заглянути всередину себе, визначити, яка зовнішність відображала б ваш характер, підходила б вашим звичкам, смакам, інтересам. Визначте напрямок, в якому буде просуватися створення вашого образу. Не звертайте уваги на модні тенденції або стиль ваших знайомих і друзів.
2
Подивіться на себе в дзеркало, бажано на весь зріст. Відзначте всі достоїнства, які ви хочете підкреслити, і недоліки, які необхідно приховати. Найпоширенішою помилкою є сліпе слідування моді без врахування особливостей фігури і зовнішності. Не потрібно також повністю слідувати порадам щодо вибору одягу для певної фігури. Повні жінки часто одягають чорні стягуючі сукні в спробі приховати повноту. По-перше, далеко не завжди їм вдається стати худее. По-друге, в такому випадку необхідно перетворювати недоліки на переваги.
3
Відмовтеся від старого одягу, що не підходить вам за кольором, розміром або іншим параметрам, навіть якщо вам вона подобається. Визначте відповідні вам кольори, відтінки, матеріали, фактури. Враховуйте всі особливості - деякі кольори можуть додати блідість шкірі, інші, навпаки, вигідно відтіняють її. Купуйте нові речі відповідно до цих правил, не забувайте враховувати, чи підходять нові речі до вже наявних в гардеробі. Змінюючи свій стиль одягу, не забудьте поміняти нижню білизну.
4
Підберіть відповідні аксесуари, але не захоплюйтеся ними. Вони повинні пожвавити одяг, підкреслюючи ваш модний образ. Придумайте унікальну особливість, родзинку, яка буде притаманна вашому образу. Наприклад, носіть екзотичні шийні хустки. Підберіть взуття, гармонійно поєднується з одягом.
5
Не забувайте, що модний образ включає в себе не тільки одяг. Доповніть стиль новими духами, зачіскою, макіяжем, прикрасами. Ваш стиль повинен проявлятися в ході, манерах, жестах, особливостях розмови. Будьте послідовні, зробіть ваш образ гармонійним. Це значить, що ваша поведінка має відповідати стилю. Так, спортивний стиль передбачає активний спосіб життя, спортивні захоплення.
Корисна порада
Працюйте над усуненням ваших недоліків. Якщо вам не подобається повнота, ходите в спортзал, щоб схуднути. Не міняйте кардинально свій образ, якщо не готові до цього.