Як оформити сцену на 8 березня. оформлення естрадної сцени.

8 березня - це найперший весняне свято, відзначати який ми звикли з самого дитинства. Традиційно у всіх організаціях та навчальних закладах влаштовуються корпоративи та концерти, присвячені цьому святу. Сцена, на якій буде проходити свято, повинна бути оформлена особливим чином.
Інструкція
1
По-перше, 8 березня асоціюється з початком весни. Весна асоціюється у нас з першими квітами, набухаючими нирками, веселою капежом і метеликами. Використовуйте для оформлення сцени всі ці атрибути. Виріжте з двосторонньої кольорового паперу метеликів, прикріпіть їх до ниточках або волосіні і підвісьте на стелю. У глядачів буде створюватися враження, що метелики пурхають над сценою. Намалюйте плакати із зображеннями конвалій і тюльпанів, повісьте їх на сцені.
2
Оформлення сцени повітряними кулями користується великою популярністю. Найпростіший спосіб прикрасити ними сцену - це просто розвісити повітряні кулі по завісі, можна групувати їх по дві або три штуки. Ефектно виглядатимуть гелеві кулі, прив'язані до краю сцени. Кульки будуть красиво висіти над сценою, а нитка не дасть їм злетіти до стелі. На завершення свята можна відв'язати кулі, і вони дружно й урочисто взмоют вгору. З повітряних кульок можна зробити цілу композицію. Кілька кульок різних кольорів і форм можна перетворити на красиві і об'ємні квіти, які будуть підніматися на сцені. З маленьких круглих куль можна викласти цифру 8 і повісити її на завісі.
3
8 березня - це Міжнародний жіночий день, а значить буде логічно прикрасити сцену в "жіночих" тонах. Додайте побільше рожевих і бузкових відтінків. Цілком доречні будуть атласні бантики, що прикрашають сцену . Також можна повісити на сцені плакати із зображенням найкрасивіших знаменитих жінок, наприклад, Мерлін Монро, Одрі Хепберн і т.д. Тоді у привітанні можна буде підкреслити, що присутні в залі жінки виглядають нітрохи не гірше голлівудських кінодів. Якщо є можливість, спробуйте прикрасити приміщення живими квітами. Це завжди виглядає свіжо і стильно. Головні квіткові символи 8 березня - це тюльпани і мімози. Навіть якщо не вдасться прикрасити сцену живими квітами, можна повісити на ній постери із зображеннями квітів.