Як приготувати висівки. Як прикрасити колодязь своїми руками.

Висівки - дуже корисний продукт для організму людини. Їх рекомендують додавати в раціон під час дієти, так як вони містять вітаміни, солі магнію і так далі. Не думайте, що висівки це не для вас. Насправді, ви зможете оцінити їх по достоїнству, якщо навчитеся правильно готувати.
Інструкція
1
З висівок можна приготувати дуже багато смачних страв: пиріжки та ватрушки, печиво та коржики. Їх можна додавати в кашу, змішувати зі сметаною і сиром. Експериментуйте і отримаєте просте в приготуванні, але дуже цінне для вашого організму блюдо.
2
Промийте висівки в холодній воді, щоб позбутися зайвої крахмала.Затем, заздалегідь загорнувши їх в марлю, варіть протягом півгодини. Ще раз промойте.Затем висівки потрібно підсушити в духовці і подрібнити. Це можна зробити в кавомолці або в спеціальній ступке.Теперь можна додавати їх різні страви.
3
Приготуйте тісто для пиріжків з висівок. Для цього змішайте їх зі склянкою сметани, додайте м'якого масла. Розбийте два яйця і посоліть. Все добре перемішайте до однорідної маси. Поставте в холодильник на півгодини. Після закінчення необхідного часу дістаньте тісто і розкочуйте невеликі лепешкі.Добавляйте начинку на свій смак. Гарні пиріжки з тіста з висівками з додаванням капусти або сиру, яйця або м'ясного фаршу. Можна пережарити цибулю і додати в начинку з капусти або яйца.Випекайте пиріжки в духовці при температурі двісті градусов.Смажьте їх збитим яйцем, і вони добре підрум'яняться.
4
Якщо ви любите борошняні страви, приготуйте печиво з висівками. Ця страва теж буде діетіческім.Взбейте яйця, додайте сорбіт. Обсяг у вас повинен збільшитися вдвое.Смешайте борошно з висівками, додайте сіль. Можна додати цукор, але зовсім мало-чуть.Постепенно висипайте в збиті яйця борошно з висівками і ретельно размешівайте.Сделайте з отриманого тіста фігурки, використовуючи спеціальні формочкі.Випекайте в духовці десять хвилин при температурі двісті градусів.
5
Додавайте заздалегідь прожарені висівки в гречану кашу. Для смаку введіть підсмажений на рослинній олії цибулю. Це смачна страва дуже просте у приготуванні.