Як накачати м'язи гантелями. можна накачати м'язи з 4 кг гантелями.

Все мріють про сильні підтягнутих руках. Багатьом заважають займатися спортом лінь, відсутність вільного часу або інші відмовки. Але якщо поставити мету домогтися гарної фізичної форми, необов'язково купувати карту у фітнес-клуб. Заощаджуйте гроші на домашніх заняттях, але тільки не ухилятися!
Вам знадобиться
  • - гантелі - 2 шт.
  • - килимок для занять
Інструкція
1
У домашніх умовах також можна займатися фітнесом з позитивним результатом. Тут найголовніше - дисципліна. Виділіть 15 хвилин 2 рази на тиждень на заняття, і вже через пару місяців ви помітите перший результат. Щоб накачати м'язи рук гантелями, вам знадобляться дві гантелі вагою 1,5-2 кг для новачків і 4-6 кг для більш підготовлених. Дані вправи розраховані саме на швидкий результат при правильному і регулярному підході.
2
Ляжте на підлогу на килимок (під спину можна покласти складений плед для м'якості), руки з гантелями витягніть уздовж тіла. Підніміть руки так, щоб гантелі були перпендикулярні стелі. Починайте згинати руки в ліктях так, щоб гантелі торкнулися плечей. Рухи повільні. Зробіть 6-8 підходів.
3
Отжимание з прямими ногами. Якщо віджимання вам поки не вдається, можна спертися на коліна. Починайте віджимання з верхньої точки - вага тіла повинен припадати на руки. Руки тримайте прямо, долоні і стопи впираються в підлогу. Зробіть 8-10 підходів. Слідкуйте за диханням.
4
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки з гантелями витягнуті уздовж тіла. Розгорніть гантелі так, щоб тильні сторони рук дивилися вперед. Повільно почніть згинати руки в ліктях, щоб гантелі дістали рівня підборіддя в два етапи. На вдиху - підйом до рівня грудей, затримайте на пару секунд, підйом до рівня підборіддя, видих. Повертатися у вихідне положення у зворотному напрямку. Вдих, опускаєте руки до рівня грудей, затримати, опускаєте вниз, видих. І так 6-8 підходів.
5
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки з гантелями витягнуті уздовж тіла. Прогніться вперед, груди паралельна підлозі, спина пряма, таз підібраний. Повільно починайте розводити руки з гантелями в сторону, досягаючи рівня плечей. Зробіть 6-8 підходів
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=O6MZnvjzptQ