Як перевести в кельвін.

Для того щоб перевести одиниці температури з градусів Цельсія в Кельвіна , зніміть дані з термометра і до отриманого показнику в градусах Цельсія додайте число 273,15.
Вам знадобиться
  • термометр, що вимірює в широкому діапазоні, проградуйований в градусах Цельсія.
Інструкція
1
Візьміть термометр будь-якої системи і помістіть його датчик (це може бути пляшечку з рідиною, балончик з газом, биметаллическая пластина, термопара і т.д.) в ту точку простору, де необхідно виміряти температуру теплового процесу. Наприклад, для того щоб виміряти температуру води звичайним рідинним термометром, помістіть пляшечку термометра, в якому знаходиться підфарбований спирт або ртуть, безпосередньо в воду. Те ж саме і з газом або твердим тілом. Визначте поточне значення температури за показниками стрілки на шкалі, рівню підйому рідини в трубці або вважайте цифрові показання на екрані електронного термометра.
2
Після того як значення температури в градусах Цельсія зафіксовано, переведіть цю величину в Кельвіна . Для цього до поточного значення температури, додайте число 273,15. Це різниця між шкалами температур Цельсія і Кельвіна.
3
При вимірюванні температури потрібно обов'язково дотримуватися правил техніки безпеки, щоб не отримати травму. Поміщайте датчик в точку, де вимірюється температура, дуже акуратно, щоб не обпектися. Те ж правило діє при вимірі наднизьких температур. Дуже важливо стежити за цілісністю датчика, особливо в ртутних термометрах. Якщо бульбашка з ртуттю тріснув, вимірювання потрібно негайно припинити, а термометр - утилізувати.
Зверніть увагу
Оскільки температура 0 Кельвіна досягається в тому випадку, коли в речовині повністю припиняється тепловий рух (не рухаються не тільки атоми і молекули, а й електрони в атомах), дана температура називається абсолютним нулем, нижче якого температура не опускається. Це значить, що якщо в результаті розрахунків вийшло значення в Кельвінах, яке менше нуля - вимірювання або розрахунок зроблені невірно. Повторно виміряйте температуру і переведіть її в Кельвіна - результат повинен стати позитивним.