Як вибрати шолом для сноуборда.

У будь-якому виді спорту важливі не тільки навики людини, але і його спорядження. В даному випадку, необхідність використання шолома при катанні на сноуборді розуміє практично кожна людина. Шолом істотно знижує силу удару, що припадає на голову під час падіння. Він особливо важливий у тому випадку, якщо ви катаєтеся поза трас (де багато перешкод, наприклад, дерев, каменів), а також у фрістайлі, де ризик падіння особливо великий. Вибираючи шолом, важливо звернути увагу на наступні характеристики.
Інструкція
1
Конструкція шолома досить проста: спершу йде зовнішня ударопрочная оболонка, приймаюча на себе удар, потім - серцевина, що поглинає і пом'якшувальна цей удар, і останній шар - це внутренник, він надає вашому шолому комфорт.
2
Зовнішня оболонка виробляється в основному з АБС-пластика або полікарбонату. Перший матеріал найбільш дешевий, а другий - набагато прочней, але в теж час і дорожче. Іноді оболонка посилюється Шар арамідних сіткою, щоб захистити голову сноубордиста від жорстких і гострих предметів.
3
Матеріал сердечника (SXP, EPS і так далі) - пінопласт. Використовуючи різноманітні матеріали, виробники можуть надавати сердечникові унікальні властивості, наприклад, можливість відновлювати форму після удару, приймати форму голови.
4
Вентиляція шолома може бути декількох видів: - принцип дії проточної вентиляції полягає в тому, що через отвори, розташовані на передній стороні шолома і захищені спеціальною сіткою (від снігу), проходить потік повітря, який пропускається через весь шолом, а потім виходить через такі ж отвори на задній частині шолома; - система Bernoul>
 • 5
  Система підгонки розміру дозволить вам точніше налаштувати шолом. Найчастіше це спеціальний ремінь, який охоплює голову. За допомогою регулятора, розташованого на потилиці, ви можете збільшити або зменшити охоплення голови ременем.
  6
  Для захисту вух від вітру, снігу і травм до шоломів можна пристібати спеціальні вуха, в які іноді вбудовані навушники. Ретельно перевірте зручність їх використання, особливо кнопку Mute.
  7
  При підборі шолома перше, на що потрібно звернути увагу - це те, щоб він комфортно сидів на вашій голові. Надіньте шолом і не застібаючи ремінець, помотайте головою в різні боки. Шолом не повинен злітати або елозить. Також ви можете відразу надіти маску, що захищає обличчя. Перевірте, щоб вона не стирчала.