Як виховувати кролика.

Після того як ви купили кролика , дайте йому час озирнутися на новому місці. Після цього для вас настає найвідповідальніший період: виховання і приручення вашого нового члена сім'ї. Через те, що кролики по своїй природі вкрай полохливі, ваша головна задача - привчити кролика до вашої присутності, щоб він не боявся і не тікав від вас. Скориставшись наступними порадами, ви зможете істотно полегшити собі процес виховання вихованця.
Інструкція
1
Найчастіше власники кроликів скаржаться на те, що раптом їх абсолютно спокійний і ручної улюбленець починає проявляти агресію до своїх господарів: він кусається, відштовхується лапками. Така поведінка викликано тим, що для вашого вихованця настав період статевого дозрівання. Агресія згодом згасає, але в деяких випадках може і залишитися.
2
Важливо пам'ятати про те, що якщо ви не будете навіть зрідка займатися з кроликом, приділяти йому на день як мінімум півгодини, то незабаром ваш вихованець втратить інтерес до життя і на всі ваші спроби виправитися буде або зовсім не реагувати, або вести себе агресивно.
3
Зазвичай кроленята досить швидко звикають до нового господаря. Головне, щоб процес приручення був якомога більш поступовим. Приблизно через тиждень при ласкавому зверненні ваш вихованець стане повністю ручним.
4
Кролики - це мовчазні створення. Максимум, що від них можна почути - це чи тихе «курликання» або специфічний звук зустрічі самця і самки. Але буває, що через сильний переляку або болю кроленята починають пронизливо кричати. Тому якщо ви, взявши в руки вихованця, почули цей звук, найкраще посадите вихованця назад у клітку і не чіпайте деякий час. Якщо кролик починає стукати лапками по клітці, це означає, що він або роздратований, або переляканий.
5
Деякі люди намагаються привчити кролика до прогулянки на повідку. Робіть це поступово, причому використовуйте не звичайний нашийник (так як кролик ніколи до нього не звикне), а спеціальну шлею, яка використовується для маленьких порід собак. Спершу надягайте поводок на кілька хвилин. Регулярно повторюйте цю процедуру зі збільшенням часу знаходження шлейки на кролику. Приблизно через тиждень випустіть кролика з клітки на повідку і прогуляйтеся з ним по квартирі. Коли ви зберетеся вийти на вулицю, намагайтеся вибрати спокійне місце без собак.
6
Кроликів можна привчити до різноманітних трюків. Але пам'ятайте про те, що на перших порах будь-яке правильне рух кролика потрібно підкріплювати ласощами (наприклад, шматочком моркви).