Як прибрати жир в ногах. чи допомагає розтяжка зробити ноги стрункішими.

Ваші ніжки втрачають колишню стрункість? Не можна чекати на чарівника, який з'явиться у вашому житті і вирішить проблему повноти ніг. Через малорухливого способу життя, відсутність фізичних навантажень, незбалансованого харчування ніжки втрачають витонченість, отягощаются зайвими жировими відкладеннями. Зробити їх знову стрункими і доглянутими допоможуть кілька рекомендацій.
Вам знадобиться
  • крем для ніг, душ, відвідування басейну
Інструкція
1
Прогулянки по свіжому повітрю, не менше 30 хвилин кожен день. Пройдіть пішки одну зупинку, піднімайтеся пішки по сходах, забудьте про ліфт. Чергуйте швидку ходьбу і спокійний шаг.Прі готуванні на кухні, щоб не втрачати час, піднімайтеся навшпиньки і ходите на п'ятах, поперемінно. Тримайте спину прямою, а плечі розгорнутими.
2
Виконуйте вправи для убирания жиру в ногах. Ляжте на спину. Підніміть ноги і зігніть їх в колінах. Робіть рухи, що імітують їзду на велосипеді. Крутите уявні педалі.Положеніе на спині. Ноги випрямлені в колінах. Носочки відтягнуті. Піднімайте і опускайте прямі ногі.Лягте на спину. Ноги підняти так, щоб п'яти не торкалися поверхні. Розводите ноги в сторони і з'єднувати хрест-накрест.Встаньте поруч зі стільцем. Покладіть руки на спинку стільця, присідайте з прямою спіной.Ісходное положення поруч зі стільцем. Пряму ногу покласти на спинку стільця. Робіть нахил, тягніться руками до носка, ногу в коліні не згинати.
3
Робіть масаж ніг. Ляжте на спину, підкладіть під ноги подушку або валик, щоб вони піднялися вище. Через 15 хвилин активно розітріть ніжки з кремом або олією від щиколотки до колін, для стимуляції кровообігу.
4
Робіть водний масаж ніг. Поводите струменем душа від стоп до стегон, здійснюючи кругові рухи. Міняйте воду з прохолодною на гарячу кілька разів. Це зміцнює судини, покращує зовнішній вигляд ніжок.
Зверніть увагу
Якщо у вас є проблеми з венами, то інтенсивні вправи для ніг можна робити тільки після консультації з лікарем-флебологом.
Корисна порада
Запишіться в басейн. Заняття гімнастикою у воді або просто плавання, допоможе вам розлучитися з жировими накопиченнями в області ніг.