Як заборонити доступ на сайт.

Найчастіше необхідно убезпечити власних дітей від небезпечного контенту мережі інтернет. Для цього потрібно скористатися спеціальними програмами-фільтрами, що дозволяють контролювати вміст сайтів , які відвідує дитина. Вони допоможуть забезпечити безпечний серфінг і відфільтрувати небажаний вміст.
Вам знадобиться
  • - Браузер,
  • - фаєрвол,
  • - спеціальна програма для фільтрації за вмістом.
Інструкція
1
Якщо необхідно заборонити доступ до певного сайту, то тут все просто. Досить відкрити файл C: Windowsdriversetchosts, і під рядком «127.0.0.1 localhost» прописати «127.0.0.1 адрес_сайта». Адреса сайту повинен виглядати як www.sait.ru. Щоб зробити переадресацію на певну сторінку замість 127.0.0.1 можна прописати будь-яку адресу, на який буде перекидати дитини при введенні в адресному рядку браузера забороненого сайту.
2
Для блокування ресурсів з допомогою програмного забезпечення найпростіше скористатися фаєрвол. Вони всі мають функцію заборони переходу на певні ресурси, для цього достатньо у відповідному вікні програми ввести потрібну адресу, і дитина більше на нього не зайде. Добре з функцією заборони доступ а справляється фаєрвол Outpost. Також можна скористатися стандартною програмою Windows, яка знаходиться в «Панель управління» - «Властивості оглядача» - «Безпека».
3
Заборонити доступ до певного сайту можна безпосередньо в браузері. Наприклад, в Firefox для цього використовується доповнення Blocksite. Для цього необхідно зайти в «Інструменти» - «Додатки», вибрати Blocksite, де в пункті налаштувань необхідно заповнити позицію Blacklist. В Opera це робиться в пункті «Сервіс» - «Налаштування» - «Додаткові» - «Вміст» - «Заблокований вміст» - «Додати», де вписується непотрібний адресу. Пункти меню можуть варіюватися залежно від версії браузера.
4
Найбільш популярною і точної програмою по визначенню небажаного вмісту є «Інтернет Цензор». Ця програма працює з «білими списками», які вручну формуються і складаються творцями программи.Із безкоштовних аналогів слід відзначити «Блокпрограмма», яка здійснює пошук ресурсів за регулярними виразами, перевіряючи нецензурну лексику в будь-яких додатках, запущених в Windows. Пошук і заборона порнографічного вмісту здійснюється за допомогою ключових слів, програма не працює з «білими списками», однак також здатна убезпечити дитину від перегляду небажаних матеріалів.