Як зав'язати красиво стрічку. Як красиво заязать стрічку.

Ставлення до подарунка багато в чому залежить від упаковки. Красива коробочка, перев'язана стрічкою з розкішним бантом, викликає інтерес і до вмісту, а також створює святковий настрій у того, кому призначений подарунок. Перев'язати подарунок можна будь стрічкою, але при цьому банти вийдуть різні. З жорсткою пакувальної стрічки можна зав'язати будь бант, оскільки вона добре тримає форму. Але і зі звичайної атласної стрічки, яку можна купити в будь-якому галантерейному магазині, теж можна зав'язати красивий бант.
Вам знадобиться
  • - стрічка;
  • - ножиці;
  • - шматочок тканини або надлишки стрічки, з яких можна вирізати тоненькі смужки.
Інструкція
1
Якщо у вас виникла термінова необхідність оформити подарунок, а нічого, крім шматка атласної стрічки, під рукою немає, доведеться обмежитися класичним бантом. Він може виглядати красиво, якщо зробити його рівним, а кінці стрічки красиво підрізати фігурними ножицями. Укладіть стрічку атласною стороною вгору посередині верхньої площини коробки. Проведіть стрічку по серединам бічних сторін і виведіть її кінці на нижню сторону. Заведіть кінці один за одного і стягніть стрічку , щоб вона лежала щільно. Внизу у вас повинен вийти хрест.
2
Виведіть кінці стрічки на дві інші бічні сторони коробки, потім - на верхню її площину. Проведіть їх під вже покладеної стрічкою, приблизно посередині. Кінці повинні обхопити стрічку . Зауважте одинарний або подвійний вузлик.
3
Зігніть кінці стрічки приблизно на відстані 1/3 від вузла і знову зав'яжіть одинарний вузол. Розправте бантик і обріжте краю стрічки фігурними ножицями. Якщо фігурних ножиць немає, скористайтеся звичайними, зрізавши краю куточком або зробивши V-подібні виїмки. Кінці жорсткої стрічки в цьому випадку можна закрутити, кілька разів провівши по них кільцями ножиць.
4
Якщо стрічка довга, зав'яжіть подвійний бант. Все робіть точно так само, як і при зав'язуванні одинарного банта, тільки згинайте кінці вдвоер ближче до вузлика. Зауважте зігнутими кінцями вузлик, потім залишилися шматки стрічки знову зігніть вдвічі і зав'яжіть ними ще один вузлик. Подвійний бант виходить менше за розміром, але пишніше.
5
Якщо у вас є жорстка пакувальна стрічка, можна зав'язати махровий бант Шматок стрічки згорніть в кільце. Зробіть ще кілька таких витоків, накладаючи кільце на кільце і вирівнюючи краю стрічки. Бант вийде тим більше, чим ширше буде кільце.
6
Здавіть кільце, щоб вийшла плоска багатошарова стрічка. Місця згинів годі й загладжувати. Ображати куточки смужки приблизно до середини короткої сторони стрічки. Надрізи повинні знаходитися на одній з довгих сторін.
7
Розправте кільце, потім знову стисніть його в смужку, поєднавши надрізи. Перев'яжіть місце надрізу тонкої стрічкою, ниткою або смужкою тканини. Великим і вказівним пальцями однієї руки затисніть вийшов бантик в місці надрізів.
8
Іншою рукою акуратно розправте кільця, намагаючись не порвати стрічечку або нитку. Відгинайте пелюстки по одному. Один пелюстка відгинають вгору, другий - вниз і закручуєте їх по осі.
9
Упакуйте коробку. Точно так само, як і при зав'язуванні класичного банта, накладіть стрічку на середину верхньої частини коробки, по бічних сторонах виведіть вниз, в центрі коробки зробіть хрест і знову виведіть кінці наверх. Зауважте подвійний вузол і коротко обріжте кінці. Прикріпіть бант на вузлик скріпкою або клеєм.
Корисна порада
Для махрового банта необхідно 40-50 см стрічки, крім тієї, що потрібна для обв'язування коробки.