Як заробити на хобі.

Перед більшістю людей постає така проблема: через роботу не вистачає часу на улюблене хобі . І переважна більшість вибрала б своє хобі , якби було впевнене, що зможе цим заробити собі на гідне життя. Проте, зробити це цілком реально.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Якщо ваше хобі полягає в тому, що ви займаєтеся хенд-мейдом, все просто - вам потрібно навчитися продавати свої вироби. Для цього ви можете брати участь у ярмарках виробів ручної роботи, створити свій інтернет-магазин або сторінку на віртуальних хенд-мейд ярмарках. Не завадить подарувати пару своїх виробів вашим товариським знайомим, які напевно створять вам рекламу, вихваляючись новою річчю. Якщо ви берете участь у ярмарку, не забудьте підготувати кілька візиток і взяти їх з собою. Цілком можливо, потенційний покупець захоче яке-небудь ваше виріб, «тільки з перламутровими ґудзиками». Залишивши йому свої контакти, ви зможете домовитися про майбутнє замовленні.
2
Якщо ви нічого не робите своїми руками, зате любите читати книги, дивитися фільми і слухати музику, цим теж можна заробити. Пишіть рецензії на прослухане, переглянуте і прочитане - багато видань люблять друкувати огляди новинок. Цілком можливо, що вас візьмуть і на постійну роботу.
3
Якщо ваше хобі полягає в тому, що ви самозабутньо ходите по магазинах - не біда. Інтернет рясніє вакансіями на посаду таємного покупця або тестера новинок. Якщо вільний час вам дозволяє, ви цілком можете поєднати приємне проведення часу в магазині з зароблянням грошей. А на Заході в останні роки користується популярність послуга з надання «подружки» на час шопінгу - спеціальна людина ходить з клієнтом по магазинах. У нього немає дизайнерської освіти, і веде він себе як хороший знайомий - радить, допомагає вибрати, тримає сумки, п'є з клієнтом кави, коли той втомився. І отримує хороші гроші.
4
Комп'ютерні ігри - новомодне захоплення, яке захопило безліч молодих хлопців і дівчат. Здавалося б, гроші при такому хобі можна тільки витрачати, але ні. Виявляється, багато забезпечених, але зайняті люди готові платити гроші за прокачування їх «перса» в той час як вони працюють, перебувають на важливій нараді або просто сплять.