Як мити матове скло. Як встановити доводчики стекол.

Матове скло сьогодні має широке застосування в побуті. Його використовують як для міжкімнатних дверей, так і для покриттів стільниць в кухонних гарнітурах. Для того щоб матове скло надовго зберегло свій красивий і привабливий вигляд, за ним потрібно правильно доглядати. Найбільшу складність у відході становить очистка скла, проте якщо слідувати інструкції і вибирати правильні миючі засоби догляд за матовим скляним покриттям не складе особливих труднощів.
Вам знадобиться
  • чиста вода, мильний розчин, м'яка ганчірка, замша для протирання скла, м'яка мікро-фібра, пластмасовий скребок, губка
Інструкція
1
Перш ніж починати мити матове скло уважно огляньте його поверхню. На відміну від звичайного глянцевого, воно має шорстку фактуру, тому будь-яка бруд, яка потрапляє на нього, прилипає сильніше і відчищає гірше. Якщо на склі немає ніяких особливих забруднень, крапель жиру або сальних відбитків пальців, для повного очищення цілком достатньо буде теплої води з мильним розчином. Потрібно пам'ятати, що для миття матових стекол не можна використовувати миючі засоби, що містять кислоту або силікон - вони можуть пошкодити поверхню.
2
Щоб видалити невеликі пилові забруднення, потрібно акуратно протерти скло м'якою ганчіркою або губкою, рясно змоченою мильним розчином, а потім витерти насухо. Не слід використовувати металеві мочалки, жорсткі скребки або щітки, які можуть подряпати скло. Так само не можна застосовувати абразивні миючі порошки.
3
Якщо на матовому склі залишилися застиглі краплі жиру або об'ємні брудні плями, доведеться попрацювати. Для видалення грязьових відкладень можна використовувати пластмасовий або дерев'яний шпатель, невелику лопаточку тощо. Але інструмент не повинен бути металевим, щоб не подряпати поверхню скла. Не можна так само використовувати для отчистки плям леза для гоління, металеві кухонні інструменти або гострі предмети.
4
Хороший ефект може дати застосування приладів парової очищення з безперервним всмоктуванням. Після обробки ними поверхні скла, його потрібно протерти ще раз вологою м'якою ганчіркою і висушити.
5
Застарілі плями органічного походження (чай, кава, канцелярський клей) можна прибрати за допомогою розчинників: ацетону або спирту. При цьому важливо стежити, щоб у процесі не постраждали силіконові ущільнювачі. Після застосування спирту або ацетону скло обов'язково потрібно як слід вимити чистою водою і витерти насухо.
6
Потрібно мати на увазі, що якщо для миття матового скла доводиться вдаватися до таких сильних чистячих речовин як спирт або розчин аміаку, попередньо потрібно випробувати засіб на невеликій малопомітній куточку поверхні. У цьому випадку, якщо препарат дасть негативну реакцію, ще можна вберегти основну поверхню скла від пошкодження.
Зверніть увагу
Для очищення матового скла не можна використовувати органічні розчинники такі як бензин, це може пошкодити поверхню скла.