Як зав'язати пояс обі. Пояс обі своїми руками.

Обі - широкий пояс на жіночому і чоловічому національному японському плаття - кімоно. Пояс служить не тільки декоративною мети - підкреслює талію - але і замінює японкам кишені: за нього можна заткнути віяло або інший невеликий предмет. Традиція зав'язування оби має багатовікову історію, а варіації бантів незчисленні.
Інструкція
1
Зав'язуйте вузол спереду, щоб було зручно діставати руками. Але розташовуватися він повинен тільки ззаду. В японській культурі спереду бант мали лише дами легкої поведінки.
2
Оберніть пояс двічі навколо талії. Кінці повинні опинитися попереду. Слідкуйте, щоб вони мали рівну довжину. Зауважте одиночний вузол на талії. Кінець, який тримаєте в правій руці, закиньте за ліве плече. Кінець з лівої руки заведіть направо і поверніть виворотом від себе. Поверніть його в спіраль і розтягніть. Зовнішній виток повинен трохи перевершувати ширину талії.
3
Зберіть середину спіралі і оберніть поперек залишилися кінцем, просмикуючи його під початковим вузлом. Затягніть кінець тугіше і сховайте під тканиною на талії.
4
Оформіть бант, розправивши його краю. Перемістіть його назад. Проробляйте все це перед дзеркалом, щоб не деформувати отриману фігуру.
5
Інший вид банта починається з тих же рухів: двічі оберніть пояс навколо талії, зав'яжіть вузол на животі, правий кінець закиньте за ліве плече.
6
Лівий кінець заведіть направо. Чуть-чуть за талією загніть, залишок поведіть у зворотному напрямку. Зробіть симетричний загин з іншого боку і знову поміняйте напрям. В результаті кінець повинен скластися «гармошкою», трохи перевершує по довжині вашу талію.
7
Зберіть пояс посередині і обмотайте іншим кінцем. Розправте бант і перемістить назад, на спину.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Uycpn-84k8o