Як створити собі новий обліковий запис icq. створити обліковий запис для аськи.

Щоб створити новий обліковий запис icq, користувачеві необхідно виконати певну послідовність дій. Слід зауважити, що створення нового аккаунта не відніме у вас багато часу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно завантажити клієнт icq з офіційного сайту розробника програми. Зробити це можна, запровадивши в адресний рядок браузера URL: icq.com. Після того, як ви опинитеся на сайті, вам потрібно вибрати відповідний для себе клієнт програми і завантажити його на свій комп'ютер. Варто підкреслити, що після завантаження інсталятора аськи, вам необхідно перевірити його на наявність шкідливого коду. Для цього відкрийте антивірус, встановлений на комп'ютері, і виконайте відповідну команду.
2
У разі успішної перевірки програми антивірусом, встановіть аську на свій комп'ютер. Зробити це можна, запустивши скачаний файл інсталятора, двічі клікнувши по ньому лівою клавішею мишки. Установка буде виконана протягом трьох хвилин. В ході інсталяції ви зможете задавати певні параметри установки, наприклад, призначати домашню сторінку для браузерів.
3
Як тільки ви встановите аську на комп'ютер, запустіть її через ярлик, який з'явився на робочому столі. Ви побачите прямокутну форму входу. Розглянувши її більш уважно, ви зможете знайти в ній посилання «Новачок? Реєструйся ». Перейдіть за цим посиланням.
4
На наступному етапі вам потрібно ввести певну інформацію в запропоновані формою реєстрації поля. Тут ви повинні вказати своє ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, а також пароль. Після того, як ви заповните потрібні поля, введіть каптчу і натисніть на кнопку "Зареєструватися".
5
Відкрийте поштову скриньку, адреса якого ви вказали у формі реєстрації. Ви побачите лист від сервісу icq, в якому ви знайдете посилання. Після того, як ви перейдете по посиланню, новий акаунт icq буде створений, і ви зможете увійти в програму. Для цього вам потрібно буде ввести свою адресу електронної пошти та пароль у відповідні форми запущеного додатку.