Як прикрутити плінтус.

Здійснюючи ремонт у своїй квартирі, рано чи пізно, ви зіткнетеся з необхідністю кріплення підлогового плінтуса . Для багатьох подібна задача може здатися досить складною, однак на практиці все виглядає більш ніж просто.
Вам знадобиться
  • Перфоратор, плінтус, комплект кріплень до плінтуса.
Інструкція
1
Сучасна технологія кріплення плінтусів дозволяє виконувати монтаж виробу навіть недосвідченому людині. Якщо говорити коротко - кріплення плінтусів за своїм принципом нагадує збір дитячого конструктора. Зчепи, фіксатори, все це робить кріплення вироби максимально простим. Людині достатньо володіти необхідним інструментом.
2
Як і у будь-який інший конструкції, у плінтуса є своє підставу - металеві, або ж пластикові фіксатори, які прикріплюються до стіни за допомогою Засвердлювання і подальшого прикручування. Щоб засвердлити отвір, підберіть для перфоратора необхідний бур. Правильний підбір бура виглядає наступним чином: діаметр інструмента повинен в точності відповідати діаметру пластикового дюбеля, який входить в комплект кріплень.
3
Підібравши необхідний бур, просвердлите в стінах отвори для кріплень. Для якісного монтажу плінтуса , кожне кріплення повинне фіксуватися на відстані 40-50 сантиметрів від попереднього. Щоб засвердлити отвори, необхідно докласти кріплення до підлоги на відстані десяти сантиметрів від кута. Переконайтеся, що кріплення щільно прилягає як до поверхні підлоги, так і до стіни. Відзначте олівцем точку для свердління, після чого, зробіть наступні відмітки на відстані сорока сантиметрів.
4
Після того, як ви виконаєте розмітку, засвердлите отвори на глибину, що перевищує довжину пластикового дюбеля на півсантиметра. Вставте дюбеля в отвори. Прикладіть кріплення до стіни, після чого, закрутіть шурупи в чопики (пластикові дюбеля). Після цього потрібно приступити до кріплення плінтуса .
5
Почніть установку плінтуса з будь-якого кута. Вставте на один кінець плінтуса пластмасовий куточок, після чого одягніть його на кріплення, просто придавивши виріб до стіни. Там, де буде потрібно обрізка плінтуса , відріжте потрібний розмір лобзиком, попередньо виставивши на максимальне значення швидкість руху полотна.