Як купити доменне ім'я. Як купити доменну.

Бажаючи відкрити власний сайт в інтернеті, вам потрібно буде підібрати для нього привабливий домен. На сьогоднішній день є кілька порад, яких слід дотримуватися, плануючи придбати доменне ім'я для свого проекту.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет, електронний гаманець.
Інструкція
1
В першу чергу, набуваючи доменне ім'я , ви повинні переконатися, що раніше воно не використовувалося. Спеціально для цього на сьогоднішній день існує ряд спеціалізованих сервісів, що дозволяють користувачам дізнатися історію доменів. Вибравши потрібний ім'я для свого сайту, перейдіть на сторіночку: http://stat.reg.ru/history_search. На даній сторінці вам необхідно вести домен і натиснути кнопку «ОК». Якщо в результаті перевірки система видасть повідомлення: «Домен не знайдене», можете сміливо купувати вбрання вами ім'я . Якщо ж система надасть вам певну історію домену, вам потрібно виконати наступні дії.
2
Відкрийте головну сторінку пошукового сервісу. Тут вам потрібно знайти контакти служби підтримки. Відшукавши потрібний e-mail, відправте на нього лист, в якому ви повинні уточнити, чи є у цікавить вас домену якісь санкції від пошукової системи. Якщо у відповіді вам скажуть, що домен не має жодних санкцій, реєструйте його. Якщо ж санкції на домен присутні, підберіть для свого проекту інше доменне ім'я .
3
Після того як ви визначитеся з доменом, не поспішайте купувати його в першому-ліпшому сервісі. Сьогодні існує безліч фірм-реселерів, які продають домени за заниженими цінами. Таким чином, ви зможете заощадити зайві кошти на придбанні доменного імені. Вибравши реселлера, ознайомтеся з його репутацією, вивчивши відгуки від клієнтів на сторонніх форумах. Якщо обрана компанія володіє позитивною репутацією, можете сміливо скористатися її пропозицією.
4
В якості платіжної системи для оплати послуг в мережі рекомендується використовувати WebMoney (webmoney.ru). Дана платіжна система працює з усіма реєстраторами доменних імен.