Як вирішити проблему бідності.

Не секрет, що Росія - унікальна країна з величезним потенціалом людських, енергодобивающіх та інших ресурсів, але країна, яка стоїть в ряду перших за показниками бідності . І становище її чомусь не покращується. Чи були у влади Романови або радянські товариші, або ж новий уряд, яке будує нову демократичну державу на руїнах колишнього СРСР - неважливо, поняття бідність залишається з російським народом завжди. Що ж з цим робити?
Інструкція
1
Для того щоб викорінити бідність, необхідно об'єднати зусилля людей, що працюють в різних сферах - економіки, політики, медицини, в сферах культури та освіти. Адже що, по суті, є причинами бідності ? Не варто довго думати, досить поглянути навколо себе - це і низька заробітна плата, і безробіття, серед соціальних факторів - дитяча бездоглядність, інвалідність; політичних - конфлікти, розпад країни, вимушена міграція - все це в сукупності і відповідає на поставлене запитання.
2
Але коріниться проблема набагато глибше. Ми ростимо дітей з свідомістю бідності , з неповагою до себе, з високими потребами, але нелюбов'ю до праці. Тому, в першу чергу, потрібно починати виховання суспільства зі шкільної лави. І саме тоді прищеплювати вчення і знання того, що сильне здорова держава буде лише в тому випадку, якщо поміняється менталітет нашого суспільства.
3
На жаль, у боротьбі з бідністю не існує готових рішень. Але найважливішими напрямками в боротьбі з бідністю має стати ефективне налагодження співпраці трьох секторів громадянського суспільства-політичної влади, бізнес-сфери та неурядових організацій
4
Необхідно підвищувати значущості профспілок як посередницької структури між інтересами роботодавця і працівника. Роль профспілок неможливо недооцінити, особливо в сфері роботи з незаможними, інвалідами, неповними сім'ями, молоддю. На Заході профспілки - реальна соціальна сила, до якої прислухаються і влада, і бізнес. У Росії ж профспілки вважаються віджилим елементом радянського минулого, їх значимість і ефективність недооцінена.
5
При вирішенні проблеми бідності держава повинна стати гарантом соціальної захищеності для незаможних верств, при цьому не можна заохочувати утриманські настрої в суспільстві.
6
Не можна не сказати, що без підвищення заробітної плати, забезпечення громадян країни житлом, збільшення робочих місць, зниження корупції та бюрократії - без усіх цих досить важливих пунктів людей із середнім достатком більше не стане.
7
Дане питання не є проблемою однієї людини, це проблема країни, в якій житимуть наші діти. Звичайно, бідність не можна викорінити зовсім, але це не означає, що з нею не треба боротися.