Як виміряти зріст собаки.

Цуценята ростуть дуже швидко. І якщо виникає невідповідність між статями собаки , то господареві доводиться всерйоз замислюватися, чи правильно він годує і містить свого вихованця? Адже пропорційність статей є визначальною в чистоті породи.
Інструкція
1
Щоб зрозуміти, пропорційно Чи розвивається ваш вихованець, необхідно його регулярно оглядати і вимірювати. Основні три виміру, які необхідно проводити - це вимірювання п'ясті, довжини і висоти. Одним з найважливіших показників динамічності розвитку собаки є її зростання, який дорівнює відстані від холки до пола.Собаку необхідно поставити на рівну плоску поверхню. У домашніх умовах це найпростіше робити або у дворі, або в дуже п зростання орной і світлій кімнаті. В цьому випадку і собака лякається менше, і вам буде зручніше працювати.
2
Собаку потрібно поставити так, щоб ви могли навколо неї вільно ходити.
3
Стояти собака повинна вільно, її поза повинна бути природною.
4
Вимірювати собаку, незвичну до цього процесу, досить складно, тому запросіть помічників: одного для запису даних в зошит і ще одного для відволікання тварини від ваших дій і вимірювальних приладів.
5
Поставивши собаку в потрібному місці, не починайте відразу обміряти її, дозвольте їй освоїтися, заспокоїтися. Попросіть одного з помічників дати її що-небудь смачненьке, можна розважити її улюбленою іграшкою.
6
Намагайтеся, щоб вимірювальні прилади якомога рідше траплялися собаці на очі. Зазвичай вони їх лякають.
7
Сам завмер висоти не представляє собою нічого складного. Ви повинні виміряти висоту від поверхні, на якій стоїть собака, до її холки по вертикальній прямій. При цьому потрібно уважно стежити, щоб у собаки в момент заміру була правильна стійка (без викривлення тіла, без прогинів, з правильно розставленими лапами)
8
Для виміру вам знадобиться лінійка, кутник або стрічка. Фахівці рекомендують використовувати стрічку, оскільки вона найменше лякає собаку.
9
Також можна використовувати зростання омер, що складається з вертикальної стійки з поділами і горизонтальної рухомий планки. Щеня підводиться до стійки таким чином, щоб стійка стосувалася його ліктя. Горизонтальна планка опускається так, щоб зазор між планкою і скелетом собаки був мінімальним, тобто шерсть необхідно притиснути досить щільно.
Корисна порада
Вимірювати зріст швидко зростаючого цуценя необхідно з інтервалом в місяць.