Як малювати фарбою на одязі.

Дуже часто декорування тканини змушує часом до безуспішним спробам пошуку в текстильних магазинах певного мотиву. Адже все можна зробити по-іншому. Все, що може зробити невпізнанною звичайну футболку, майку, батник або джинси - це придбані фарби і трафарет. Необхідно лише знати, як малювати фарбою на одязі.
Інструкція
1
З безлічі способів нанесення фарби на тканину найбільш підходящим буде вибір акрилової фарби. Щоб зрозуміти, як малювати фарбою на одязі, насамперед необхідно вивчити матеріально-технічну частину. До складу акрилової фарби входить вода, емульсія і барвник. Характерним для акрилу є яскравість колірної гами, стійкість до агресивних середовищ, добра переносимість температурних перепадів, стійкість до вологи і механічних впливів.
2
Візьміть до уваги, що при нанесенні акрилу на тканину, водна основа фарби буде випаровуватися. Менший шар фарби швидше висихає, товстий шар буде сохнути довше, ніж кілька легких.
3
Підготовчий етап.Прежде як малювати фарбою на одязі, необхідно вибрати рівну поверхню в добре провітрюваному приміщенні. Всередину окрашиваемого вироби необхідно помістити щільний лист картону, щоб уникнути просочування фарбою .
4
Малюєте від рукі.Такой процес, як малювання фарбою на одязі, передбачає наявність умінь і навичок художника. Тому: - краще попередньо нанесіть на тканину контур рісунка- потім рельєфно його обведіть акрилової фарбою - після висихання можна приступати до фарбування внутрішньої частини рісунка- слід уникати прилипання ворсинок на тканини-розводити фарби краще спеціальним розчинником акрилових фарб. Це сприяє збереженню яскравості кольорів фарби.
5
Можете використовувати трафарети.Трафарет з самоклеющейся паперу частково зніме питання, як малювати фарбою на одязі. Таким чином, можна уникнути протікання фарби під папір і малюнок залишиться акуратним і чітким. Наносити фарбу можна аерозолем або губкою.
6
Можете залишати отпечаткі.Однім з ефектних способів малювання фарбою на одязі є відбиток на ткані.- скрутите спиралевидно мотузку і приклейте до бруска з дерева- занурте його в фарбу і по краю тканини залишайте акуратні відбитки.
7
Останній етап - прасування утюгом.Какіе б із способів малювання фарбою на одязі не використовувалися, після нанесення малюнка на тканину йому необхідно просохнути. Це займе близько десяти годин часу. Проглажівая виріб праскою середньої температури з вивороту, повільними і безперервними рухами, не затримуючись на одному місці, добиваємося закріплення нанесеного малюнка.