Як сушити кальмари. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Сушені кальмари - відмінна закуска до пива, та й не тільки. Одна проблема - коштують вони дорого. Заморожені кальмари набагато дешевше, а висушити їх з легкістю можна і в домашніх умовах. Так чому б не випробувати рецепт?
Вам знадобиться
    • заморожені кальмари - 500 г
    • сіль - 150 г
    • вода - 1 л
Інструкція
1
Разморозьте кальмари в теплій - близько 30 градусів - воді. Бажано не перетримувати кальмарів у воді, щоб вони не втратили своїх поживних властивостей, у тому числі, тривале перебування кальмарів у воді може призвести до втрати запасів йоду, який настільки гостро необхідний у наших умовах.
2
Дістаньте кальмарів з води, обережно відокремте голову і нутрощі, щоб не порушити цілісність мішечка сепії, вміст якого може забарвити філе в чорний колір.
3
Обробити кальмари на філе або наріжте кільцями, як вам більше подобається.
4
Приготуйте розсіл з солі і води, температурою близько 20 градусів. Профільтруйте його. Помістіть кальмари в розсіл. Час засолювання філе 2-5 хвилин, кілець - 1-2 хвилини.
5
Дістаньте кальмарів з розсолу, покладіть на решітку для того, щоб стекла зайва вода. Залиште хвилин на двадцять.
6
Після всього цього, розмістіть кальмари на решітці гриля. Сушити можна в мікрохвильовці з комбінованим режимом або на аерогрилі. Режим краще підбирати індивідуально. Приблизна температура сушки - 60-80 градусів Цельсія.
7
Сушене філе кальмарів можна розірвати на смужки, отримавши тим самим сушену соломку кальмара.Еслі строго слідувати даним рецептом, сушені кальмари виходять не гірше тих, що продаються в магазині.
Корисна порада
При покупці заморожених кальмарів звертайте увагу на упаковку, придбайте товар, упакований заводським способом в прозору плівку. Не купуйте кальмари, якщо плівка пошкоджена, а також при виявленні в пакеті льоду, це говорить про неправильні умови зберігання. Якщо ви захотіли придбати свіжі кальмари, зверніть увагу на те, щоб на кальмарах був тонкий шар льоду. Не беріть морепродукти, якщо шар льоду підтала, або ж при характерному запаху аміаку, що означає початок гниття продукту.