Як поставити флеш-плеєр. Як поставити флеш плеєр на нихром.

Безліч сайтів в інтернеті вимагає наявності встановленого флеш- плеєра в браузері. Якщо дане додаток буде відсутній в інтернет-оглядачі, подібні ресурси будуть показуватися некоректно, або ж не відображатимуться зовсім.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
На сьогоднішній день найбільш популярним флеш-плеєром для інтернет-оглядачів є продукт від студії Adobe. Як правило, він підтримує всі типи графічної анімації, завдяки чому він може відображати в браузері будь-які ресурси, на яких використовуються флеш-елементи. Щоб встановити додаток в свій браузер, вам потрібно виконати наступні дії.
2
Для початку вам необхідно відвідати офіційний сайт розробників інструментів Adobe. Це можна зробити, ввівши в рядок браузера адресу http://adobe.com. Опинившись на ресурсі, зверніть свою увагу на вертикальну навігаційну панель, розташовану в самій верхній частині сайту. Серед інших пунктів меню, ви побачите тут посилання «Products». Наведіть курсор на дану посилання, після чого, клікніть на ній лівою кнопкою мишки. Ви потрапите на сторінку вибору продуктів від розробників Adobe.
3
Зверніть увагу на алфавітний покажчик, розміщений на сторінці. Вас цікавить категорія «FO». Знайдіть у даної категорії текстову посилання «Flash Player». Вам необхідно перейти за цим посиланням, клікнувши по ній лівою клавішею мишки. Відкриється сторінка з англійським контентом. На даній сторінці ви зможете скачати флеш-плеєр на комп'ютер. Посилання на завантаження розташована в правій колонці («Download Flash Player»), в самому її верху, під пунктом «FLASH PLATFORM RUNTIMES HOME». Клікнувши на посилання, ви зможете встановити продукт в свій браузер.
4
Після того як ви перейдете по посиланню на скачування, вам потрібно погодитися з умовами ліцензійної угоди, після чого, продовжити завантаження. Як тільки додаток буде завантажено, закрийте браузер і знайдіть на комп'ютері скачаний файл. Перевіривши інсталятор на віруси, запустіть його. Система встановить на комп'ютер флеш-плеєр, який почне функціонувати при наступному запуску інтернет-оглядача.