Як продати садову ділянку.

Вам набридла щотижнева каторга на вашому садовій ділянці, і ви вирішили його продати або отримали ділянка у спадок, але він вам не потрібен. Які документи необхідні для його продажу?
Інструкція
1
Для здійснення угоди необхідно, в першу чергу, свідоцтво про державну реєстрацію права на земельну ділянка . Якщо у вас його ще немає, зверніться в місцеве відділення УФРС для його отримання. Щоб отримати це свідоцтво, потрібно підкріпити право власності відповідними документами (свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі-продажу, договір дарування тощо.).
2
Пред'явіть кадастровий паспорт в УФРС і отримаєте свідоцтво про право на землю (можна отримати тільки на підставі свідоцтва про право власності).
3
Якщо цього паспорта у вас немає, зверніться в кадастрову службу та БТІ для проведення межування та технічної інвентаризації ділянки. У паспорті зазвичай вказується інвентаризаційна (нормативна) оцінка вартості ділянки, але вона набагато нижче ринкової. Тому заздалегідь повідомте БТІ, що ви хочете отримати ринкову оцінку ділянки або зверніться до незалежного оцінювача, що має ліцензію на надання таких послуг. Послуги і в тому, і в іншому випадку платні.
4
Якщо на вашій ділянці є будови, то на підставі технічної інвентаризації, закріпіть за собою право на володіння цими будовами, звернувшись в УФРС.
5
Не забудьте включити у вартість продаваного ділянки і вартість будівель, які на ньому розташовані.
6
Зверніться до нотаріуса і завізую письмову згоду вашого чоловіка (вашої дружини) на проведення угоди. Надайте нотаріусу свідоцтво про укладення шлюбу.
7
Складіть і складіть з покупцем попередній договір купівлі-продажу, обговоріть в ньому всі терміни і візьміть завдаток. Це позбавить вас від можливих неприємностей, пов'язаних з недобросовісністю покупця.
8
Складіть договір купівлі-продажу, отримаєте гроші і обов'язково зареєструйте всі документи в УФРС. Тільки після цього звертайтеся (краще спільно з покупцем) до голови садівничого товариства для подачі заяви про вихід з членів цього об'єднання.