Як поєднати дві картинки. Як накласти 2 картинки в acdsee.

Створення власних зображень - дуже цікаве творче заняття. І для цього зовсім не потрібна наявність яких-небудь потужних графічних додатків, як це може здатися на перший погляд.
Вам знадобиться
  • ACDSee, Paint.
Інструкція
1
Давайте відразу усвідомимо для себе: існує величезна кількість ресурсів, що дозволяють в режимі «онлайн» склеювати, обрізати і проводити інші маніпуляції із зображеннями. Наведемо лише кілька прикладів подібних сайтів: http://www.avazun.ru, http://croper.ru, http://www.fanstudio.ru і http://effectfree.ru.
2
Працювати з цими ресурсами достатньо просто, але у всіх є великий недолік - потрібна наявність підключення до мережі інтернет. Другий мінус полягає в тому, що після обробки зображення на нього автоматично накладається водний знак з логотипом ресурсу.
3
Поєднати дві картинки самостійно досить просто. Для цього нам буде потрібно дві програми, одна з яких входить в стандартний комплект утиліт операційних систем Windows.
4
Розглянемо приклад поєднання зображень за допомогою програми ACDSee. Скачайте і встановіть її собі на комп'ютер. Зовсім не обов'язково шукати останню версію програми. В нашому випадку це буде ACDSee 10 Pro.
5
Відкрийте обидва зображення і запам'ятайте їх розмір. Припустимо, що одна фотографія має дозвіл 640х480, а інша - 800х600. Щоб не втрачати якість картинки , ми будемо зменшувати розмір другій фотографії. Відкрийте її за допомогою ACDSee.
6
Натисніть Ctrl + R. Перед вами відкриється меню зміни розміру зображення. В поле «Ширина» введіть цифри 640, а в полі «Висота» - 480. Натисніть кнопку «Готово» і збережіть зображення.
7
Відкрийте перше зображення (воно буде після склейки зліва) в ACDSee. Натисніть Ctrl + С. Відкрийте стандартну програму ОС Windows - Paint. Натисніть Ctrl і "-" для зручності перегляду. Переведіть курсор на лівий нижній кут білого тла. Розтягніть його якомога ширше. Натисніть Ctrl + V для вставки першого зображення.
8
Відкрийте друге зображення в ACDSee. Натисніть Ctrl + С. Перейдіть до програми Paint і натисніть Ctrl + V. Відбудеться накладення другого фрагмента на перший. Натисніть і утримуйте ліву кнопку миші. Перетягніть зображення вправо. Доможіться збіги кордонів фотографій. Збережіть отриманий фрагмент.