Як бути в центрі уваги.

Ви хочете навчитися подобатися людям і привертати до себе увагу? Або позбавитися від сором'язливості і скутості? А може, ви хочете більшого - стати яскравою особистістю, яка привертає увагу багатьох людей? Рекомендації в цій статті допоможуть вам навчитися бути в центрі уваги!
Інструкція
1
Як залучати до себе увагу людей? Залучати до себе увагу інших людей - найпростіший спосіб бути в центрі уваги. Щоб залучати до себе увагу інших людей, потрібно просто-напросто відрізнятися від ніх.Проще це зробити за допомогою зовнішності.
2
Одяг. Одягайтеся за останньою модою, або екстравагантно. В кольорах одягу віддавайте перевагу яскравим, помітним квітам. Якщо ви хочете бути в центрі уваги проотівоположного статі, перевагу віддайте сексуальному стилю одягу. Для жінки, наприклад, це облягаючий одяг, що підкреслює спокусливість форм. Також внесіть один-два невеликих штриха: розріз на спідниці/сукні, декольте або пара розстебнутих гудзиків на блузці; червоні туфлі на шпильці і т.д.
3
Прикраси. Віддайте перевагу екстравагантним або етнічним прикрасам. Або це може бути прикраса «з родзинкою».
4
Зачіска. Найпростіший спосіб привернути до себе увагу людей - зробити незвичайну зачіску. Але це необов'язково. Головне, зачіска повинна гармоніювати з вашим стилем одягу та іміджем.
5
Але зовнішність - це ще не все. Важлива також ваша манера поведінки: епатажна або загадкова, як вам більше сподобається.
6
Однак не забувайте прислів'я: «зустрічають по одягу - проводжають по розуму». Не забувайте про те, що зовнішність - це все-таки обгортка, набагато важливіше ваше утримання.
7
Як позбутися від сором'язливості і скутості? Боязкість, сором'язливість, занижена самооцінка, різні комплекси - все це дуже і дуже заважає бути в центрі уваги. Навіть якщо ви не прагнете до того, щоб бути в центрі уваги, іноді вам все ж доведеться це зробити. Наприклад, виступити публічно, виголосити промову, висловити свою думку і т.д. Сором'язливість і комплекси змушують вас «не висуватися», «ховатися в раковину» і уникати ситуацій, де потрібно бути в центрі вніманія.Еслі ви боїтеся бути в центрі уваги, вас не оцінять по достоїнству, не підвищать на посаді, ви не зможете прізвесті потрібного враження в потрібний момент. Але таким чином ви втрачаєте свій шанс. Якщо ви завжди будете непомітним, ви ніколи не реалізуєте повністю свій потенціал. Кращий спосіб навчитися бути в центрі уваги - це практика, постійна практика в спілкуванні. Спілкуйтеся постійно з різними людьми. Розвивайте своє самоповагу.
8
Не зациклюйтеся на тому, що про вас думають. Якщо ви боїтеся критики, перестаньте критикувати самі себе. В момент спілкування або виступу не думайте про те, що про вас подумають. Вас немає, є лише думки, якими ви хочете поділитися, чи ідеї, які ви хочете донести. Коли людина говорить про щось захоплено, він не думає в ці хвилини про себе.
9
Як стати душею компанії Щоб стати душею компанії, потрібно вміти зацікавити, веселити або дивувати людей. Загалом, бути «заводієм» .Проявляйте почуття гумору, дотепність, розповідайте анекдоти або описуйте сміховинні історії в особах.
10
Непогано, якщо у вас є якесь хобі чи захоплення, яке можна продемонструвати друзям. Наприклад, пісні під гітару, або які-небудь трюки. Добре, якщо у вас багата уява і ви генеруєте ідеї, так що з вами не засумуєш.
11
Правда, душею компанії може бути не кожен. Наприклад, якщо ви занурений в себе інтроверт. Тоді навіщо вам грати чужу роль? Будьте насамперед собою, будьте цікавим співрозмовником - цього цілком достатньо!
12
Як стати яскравою лічностьюВ центрі уваги людей опиняються ті люди, які щось із себе представляють. Люди, які просто хочуть виділитися, справити враження, поверхневі. Вони приймають зовнішнє якість за внутрішнє содержаніе.Между тим, яскрава і харизматична особистість може одягатися непомітно, поводитися зі скромним гідністю, не бути душею компанії і навіть уникати підвищеного до себе уваги. Щоб стати такою особистістю, потрібно перш самореалізуватися в професійній діяльності. Потрібно бути індивідуалістом і не підлаштовуватися під смаки та бажання більшості. Потрібно бути сильною особистістю. Потрібно мати характер, щоб досягти своєї мети. Такі - сильні і успішні - люди завжди привабливі для інших людей.
Якщо ви бажаєте стати помітним людиною в суспільстві , необхідно змінити поведінку в сторону відкритості та цілеспрямованості. Хочете, щоб вас вважали самодостатньою особистістю? Вибирайте для цього чесні шляхи, гідні поваги.
Інструкція
1
Майте власну точку зору. Особиста думка охарактеризує вас як людини мислячої, що вміє аналізувати, а значить, що представляє собою інтерес. Забудьте формулювання «навіть не знаю», «а що тут скажеш» і т.д. Навчіться говорити про власні судженнях вголос. Почати можна з компліментів. Якщо вам щось подобається в людині, чому б не повідомити йому про це? А пізніше вам набагато легше буде говорити про спірні моменти в тій чи іншій конфліктній ситуації.
2
Волею-неволею увагу привертають конфлікти. В будь незрозумілою або неприємної ситуації поводьтеся достойно. Умійте визнавати свою провину і просити пробачення - цей навик допоможе вам зберегти шанобливе ставлення суспільства. Якщо ви критикуєте людини, робіть це дипломатично і тактовно. Не звинувачуйте, грунтуючись на неперевірені факти. І ще: намагайтеся не давати поради, якщо їх ніхто не просить.
3
Займайтеся улюбленою справою і вдосконалюйте свої таланти. Це дозволяє ставити перед собою цілі, досягати їх, а значить, рости у власних очах і очах суспільстві нности. Чим вище ви ставите планку, тим більшого контакту з людьми вона вимагає. Щоб вас помітили, працюйте на результат. Пам'ятайте, що якщо нічого не робити, то нічого і не буде.
4
Використовуйте почуття гумору. Воно допоможе вам парирувати в складній ситуації, а також посприяє тому, що на вас звернуть увагу, навіть якщо ви будете перебувати в невеликій компанії малознайомих людей. Умійте відрізняти жарти від глузувань, як, наприклад, відрізняється шарж від карикатури. Існує також ряд «заборонених» тем, наприклад, чужа зовнішність або комплекси.
5
Для залучення уваги деякі представники товариства навмисно «підігрівають» до інтерес до своєї персони, використовуючи «чорний» піар, настирливу саморекламу, помста, плітки, епатажну поведінку і т.д. Безумовно, ці методи залишають резонанс в суспільстві , але в більшості своїй говорять про низьку самооцінку. Якщо людина зі шкіри геть лізе, щоб сподобатися іншим, це виглядає явно недоречно, якщо не сказати - безглуздо. Про вас будуть говорити, але чи будуть поважати?