Як приготувати кокосове молоко. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Одне з популярних людських помилок полягає в тому, що кокосове молоко - це рідина, яка знаходиться всередині кокосового горіха. Мовляв, досить проробити в шкаралупі отвір, вставити туди трубочку і будь ласка, пийте! Насправді отримати з кокоса густу білу солодку рідину, схожу на коров'яче молоко , трохи складніше, але воно того варте. Кокосове молоко не містить кальцію, лактози і казеїну, тому ідеально підходить людям з алергією на ці продукти, особам з надлишком кальцію і веганам.
Вам знадобиться
    • 2 зрілих кокоса
    • чиста вода
    • блендер
    • столовий ніж
    • марля.
Інструкція
1
З двох кокосів у вас вийде від 4 до 6 склянок кокосового молока. Кількість залежить від того, наскільки густим ви зробите кінцевий продукт. Дуже важливо взяти чисту воду, ви ж не хочете отримати корисне молоко на хлорованої водопровідній воді?
2
Ваша перша задача - розкрити кокосовий горіх. Існує не менше 10 різних способів, але практично кожен з них починається з того, що з кокоса зливається кокосовий сік - прозора рідина, яку багато, помилково, вважають кокосовим молоко м.
3
Розділивши кокос на дві половини, ви повинні зняти з його стінок білу м'якоть. Деякі джерела радять прибрати половинки кокоса на півгодини в морозильник, тоді процедура вискоблювання кокоса, за їх словами, пройде легше. Інші з тією ж самою метою, навпаки, рекомендують помістити половинки кокоса на двадцять хвилин у духовку, розігріту до 180 градусів за Цельсію.Скоблят кокос широким ножем, ложкою або спеціальним пристосуванням, яке називається кокосовий шредер. Якщо ви зважитеся видалити м'якоть за допомогою ножа, зверніть увагу, щоб він був не дуже гострим і не міг вас травмувати. Для вашого завдання тупого ножа достатньо, а лезо часто зривається і якщо воно дуже гостре, може вас серйозно поранити.
4
Після того як ви вискребете половинки, візьміть у руки блендер. У чашу блендера налийте чистої води і кладіть по шматочку кокосової м'якоті. Чим густіше ви хочете отримати молоко , тим менше води вам потрібно налити. Увімкніть блендер і перетворите поступово всю м'якоть в пюре.
5
Вимкніть блендер, візьміть марлю і покладіть в неї пюре з кокосової м'якоті. Вичавлюйте марлю над скляним або пластиковим посудиною. З неї буде текти густе кокосове молоко .
Корисна порада
Якщо ви великий любитель кави з вершками вранці, але розумієте як це жирно і шкідливо, спробуйте замінити вершки кокосовим молоком. Дві столові ложки кокосового молока містять всього-на-всього 26 ккал, 1,2 грама жиру і 5,4 грама клітковини. Порівняйте з тією ж кількістю 10% вершків - в них 115 ккал. І навіть у двох ложках незбираного молока цілих 60 ккал, а хіба воно таке ж густе і смачне?