Як розкривати кокос.

В наш час в супермаркеті можна купити самі екзотичні плоди, де б вони не виростали. Не є винятком при цьому і кокоси . Але мало купити кокосовий горіх. Принісши плід додому, ви зіткнетеся з справжньою проблемою, розкрити його товсту шкаралупу не так-то вже й просто.
Вам знадобиться
  • - кокос;
  • - молоток;
  • - викрутка;
  • - духовка;
  • - ручна пила.
Інструкція
1
Розкрити кокосовий горіх можна кількома способами. Якісь із них можуть здатися більш важкими, інші більш легкими, але для їх втілення потрібно більше часу або терпіння.
2
Кокос можна відкрити, не докладаючи до цього взагалі ніяких зусиль. Але це можливо тільки, якщо ви спочатку проживаєте в тропічній країні або в ваших широтах встановилася спекотна сонячна погода. Просто залиште горіх на пригріві протягом декількох годин, в результаті чого поверхня його подернется дрібними тріщинами. Вам залишиться тільки вставити в тріщину ніж і провернути. Якщо ця дія не допоможе, просто злегка вдарте по шкаралупі молотком, кокос розвалиться на декілька частин.
3
Але хороша погода буває далеко не завжди. Замінити сонце в такому випадку допоможе звичайна духовка. Покладіть горіх на деко, помістіть його в попередньо розігріту до 180 ° C духовку і почекайте хвилин 5-7. Під впливом високої температури шкаралупа почне тріскатися. Довершити справу ви зможете, як і в першому випадку, за допомогою ножа або молотка.
4
Якщо ж ви хочете отримати рівний зріз, то кокос можна розпиляти за допомогою звичайної ручної пилки з дрібними зубами. При цьому немає ніякої необхідності проводити розпил строго по центру. Набагато зручніше робити це в верхній частині горіха. Пам'ятайте, з плоду може виливатися рідина. Якщо ви бажаєте зібрати її, будьте гранично уважні при відкриванні кокоса.
5
Нетерплячим можна порадити швидкий спосіб вскриванія шкаралупи. Візьміть молоток і викрутку. Вставляючи викрутку в кожне їхнє трьох темних точок біля основи горіха, вбивайте її кількома ударами, поки не проб'єте шкаралупу і м'якоть м'якоті. Розкривши 2 з 3 отворів, злийте кокосове молоко, пробийте третю дірку, відкладіть викрутку в сторону і продовжуйте ударяти по шкаралупі невеликими короткими ударами, просуваючись по уявній лінії. Поступово вздовж цієї лінії утворюється тріщина, в яку залишиться тільки вставити ніж і розкрити шкаралупу горіха.