Як розіграти друзів на

Весела і вдалий жарт буває краще подарунка. Але жартувати потрібно з розумом. Правильний розіграш - це коли той, кого розігрують, виявляється в незвичайній ситуації, вибиваючої зі звичного ритму життя. Новий Рік - це час чарівництва і веселощів. Незвичайний дотепний розіграш тільки прикрасить ваше свято. Але потрібно пам'ятати, що він залежить від характеру та індивідуальних особливостей розігруваного, його пристрастей і звичок.
Інструкція
1
Суть будь-якого розіграшу - це кілька миттєвостей, протягом яких «жертва» розіграшу знаходиться у вельми цікавому положенні. Це стан несподіванки, подиву, нерозуміння і навіть шоку, тобто цілої гами відчуттів. Але не потрібно впадати в крайності і «перегинати палицю», продовжуючи такий стан розігруваного занадто довго. Іноді достатньо всього декількох хвилин. Зате за цей час людина, яку розіграли, зможе випробувати незвичайний підйом після викриття жарти. Вдалий розіграш надовго залишиться в пам'яті як яскраве і незвичайне подія, яка викликала бурю емоцій.
2
Ось декілька прикладів новорічних розіграшів. Розігруваного відправляють в іншу кімнату, щоб він не зміг почути яку саме історію з його життя розповідає приятель. Насправді ніякого розповіді не відбувається, в цей час інші учасники домовляються на навідні запитання відповідати «так» - якщо питання буде починатися на голосну букву і «ні» - якщо на згідну. Розігруваний заходить і починає задавати навідні запитання, намагаючись дізнатися про який - же ситуації з його життя йде мова. Наприклад: «Це сталося на відпочинку?» - «Так!», «В Криму?» - «Ні» і так далі, поки таким чином він сам не розповість про себе пару цікавих історій.
3
Усі присутні на святі пишуть на листочках два - три варіанти відповіді на питання: «Наступного року я обов'язково ....». Усі аркуші збираються в капелюх або вазу, перемішуються, і кожен гість тягне листочок і зачитує вголос написане. Наприклад, дорослий чоловік може витягнути наступний текст: «Наступного року я обов'язково народжу дитину, запишуся на фітнес і навчуся робити чоловікові масаж». Успіх цієї гри залежить від почуття гумору і фантазії учасників.
4
До розіграшу, в залежності від сценарію, можна залучити справжніх акторів, відомих людей і навіть, якщо знадобиться, каскадерів. Нарешті, для новорічної жарти можна запросити Діда Мороза зі Снігуронькою, "оживити" сніговика і так далі. Найголовніше - це ваша фантазія і незвичайна і цікава задумка.