Як скинути гри на Самсунг.

Якщо ви бажаєте встановити на свій мобільник нові іграшки з комп'ютера, але не знаєте, як це зробити, не турбуйтеся. Насправді, передача і подальша установка ігор на сумісного виконується досить легко.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, ігри для телефону, дата-кабель, стільниковий телефон.
Інструкція
1
Для передачі ігор на телефон мобільник повинен бути синхронізований з персональним комп'ютером. Синхронізація в більшості випадків здійснюється за допомогою дата-кабелю - USB-дроту, який входить в комплект стандартної поставки стільникового телефону. Якщо у вас відсутній подібний шнур, але телефон підтримує подібний спосіб синхронізації, ви можете придбати дата-кабель в будь-якому салоні продажів аксесуарів до стільникових телефонів. Також до комплекту мобільного пристрою входить диск. Саме цей диск знадобиться вам для подальшої роботи.
2
Вам необхідно встановити з диска програмне забезпечення, яке дозволить операційній системі розпізнати підключений телефон до комп'ютера. Для інсталяції ПО вам досить вставити диск у привід і виконати установку програми за замовчуванням. Після того, як ви інсталюєте на комп'ютер необхідний додаток, вам потрібно перезавантажити його. Для цього скористайтеся інтерфейсом пуску (ліва кнопка на панелі завдань). В меню пуск вам потрібно виконати команду «Перезавантаження». Як тільки комп'ютер знову буде приведений в робочий стан, вам потрібно буде підключити до нього мобільний телефон.
3
Підключаючи мобільник до ПК, вставте один кінець дроту (оснащений USB-штекером) у вільний роз'єм USB на комп'ютері. Далі вам потрібно вставити інший кінець дроту в роз'єм телефону, призначений для цього. Як тільки ви з'єднаєте телефон з комп'ютером за допомогою дата-кабелю, система повідомлень ОС виведе вікно про підключення нового пристрою. Тепер ви повинні запустити програмку, яку встановили з диска до перезавантаження системи.
4
Відкрите вікно програми дозволить вам переміщатися в папках телефону. Вам потрібно відкрити розділ з іграми. Після того, як ви зробите це, перетягніть в розділ всі ігри, які ви бажаєте встановити на телефон. Сама ж інсталяція ігр здійснюється через інтерфейс телефону, шляхом запуску установників відповідною командою.