Як перевірити драйвер відеокарти. Як правильно підібрати драйвера для відеокарти.

Установка і настройка драйверів для пристроїв - вельми виснажливий процес. На жаль, без нього не обходиться жодна установка або переустановка операційної системи.
Вам знадобиться
  • Driver Pack Solution.
Інструкція
1
Оновити або встановити драйвер відеокарти або будь-якого іншого обладнання можна кількома способами. Деякі з них пропонує нам компанія Microsoft, створюючи власну базу драйверів . У будь-якому випадку необхідно знати алгоритм дій для правильного підбору потрібних драйверів .
2
Розглянемо приклад оновлення драйвера відеокарти за допомогою штатних засобів операційної системи Windows. Відкрийте меню «Панель управління» і перейдіть до пункту «Система і безпека». Знайдіть меню «Система» і запустіть диспетчер пристроїв. Вивчіть список устаткування, встановленого у вашому комп'ютері.
3
Знайдіть пункт «Відеоадаптери». Розгорніть це меню і клацніть правою кнопкою миші по вашій відеокарті. Виберіть пункт "Оновити драйвери». В наступному вікні клікніть по пункту «Автоматичний пошук оновлених драйверів ». У разі успішного пошуку необхідного пакета драйверів натисніть кнопку "Встановити".
4
Цей метод спрацьовує відносно рідко, але спробувати було варто. Тепер займіться ручним пошуком драйверів для відеокарти. Лідерами в області виробництва цих пристроїв є фірми AMD і NVidia.
5
Залежно від найменування вашої відеокарти перейдіть на сайт http://www.nvidia.ru або http://ati.com. Знайдіть на цих ресурсах пакет драйверів або програмне забезпечення для вашого відеоадаптера. Скачайте і встановіть його.
6
Якщо ви не змогли самостійно підібрати драйвер для відеокарти, то скористайтеся спеціальною програмою. Як приклад такої бази драйверів розглянемо Driver Pack Solution.
7
Скачайте цю програму і запустіть її. Перейдіть у вкладку «Драйвери» і встановіть галочку напроти пункту «Меню експерта». Виберіть драйвер відеокарти, який ви хочете встановити, і натисніть кнопку «Ідентифікація установка». Перезавантажте комп'ютер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c74v1L7n9QM