Як надрукувати наклейки.

В деяких випадках нам доводиться автоматизувати виробництво деяких речей, наприклад, друк наклейок для конвертів. Уявіть собі, що вам необхідно підписати тисячу конвертів, адресат і одержувач повинен бути один і той же. Щоб не витрачати цілий день на виконання даного заняття, необхідно автоматизувати задачу за допомогою персонального комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення MS Office Word.
Інструкція
1
Друк конвертів або наклейок для конвертів можна виконати в одній з програм пакета Microsoft Office. MS Word дозволяє швидко, в кілька кроків, створити наклейки і відправити їх на друк. Якщо даного програмного забезпечення у вас немає, його можна завантажити з офіційного сайту компанії Microsoft. Після реєстрації продукту можна приступити до виготовлення наклейок.
2
Після запуску програми натисніть верхнє меню «Сервис», потім виберіть пункт «Листи і розсилки», в меню, виберіть пункт «Конверти та наклейки ». У вікні, перейдіть до вкладки "Наклейки».
3
Виберіть будь-який тип наклейки , який є в списку. Відредагувати стандарт наклейки можна в діалоговому вікні «Параметри наклейки ». Викликати це вікно можна натисканням на кнопку «Параметри». Для повернення до стандартних налаштувань наклейок виберіть пункт «Стандартний» з розкриває списку «Сорт». Щоб закрити вікно «Параметри наклейки » натисніть кнопку «ОК».
4
Текст, який буде надруковано на вашій наклейці, необхідно ввести в поле «Адреса». Кожну рядок необхідно закінчувати натисканням клавіші Enter. Задайте вашому тексту свій стиль і форматування, вибравши шрифт і вказавши його розмір. Здавалося б, що тепер залишається натиснути тільки клавішу друку і все, але доведеться зробити ще деякі настройки.
5
Натисніть кнопку «Створити» і ваші наклейки відобразяться в документі Word у вигляді звичайних таблиць. На цьому етапі можна редагувати таблицю за своїм бажанням, але майте на увазі, розмір осередків даної таблиці міняти не бажано, при друку наклейка буде відображатися некоректно.
6
Натисніть кнопку «Друк» на панелі інструментів (зображення принтера) і дочекайтеся закінчення друку. Також це дію можна виконати при натисканні меню «Файл», потім «Друк». Рекомендується спробувати роздрукувати на чернетках, а потім і на наклейках (чернетки - непотрібні або зіпсовані листи).