Як накачати найширший м'яз. вправу на плечі на турніку картинки.

Надзвичайно широкі м'язи спини являють собою найбільшу групу м'язів. Розташовані вони по всій нижній частині спини, а у верхній доходять до нижнього краю трапеції. Робота цих м'язів полягає в опусканні плечей вниз і відведенні їх назад. Розглянемо основні види тренінгу, що дозволяє нам зробити ці м'язи великими.
Вам знадобиться
  • - терпіння
  • - штанга
  • - гантелі
  • - блоковий тренажер
Інструкція
1
Одним з найкращих вправ, навантажуючим потрібні нам м'язи є тяга штанги в наклоне.Виполняют його наступним образом.Становімся перед штангою. Ноги розставляємо на ширині плечей і трохи згинаємо їх у колінах. Нахиляємося і беремо гриф хватом зверху. Долоні знаходяться на відстані трохи більше ширини плеч.Немножко прогніться в попереку, потім потрібно нахилити тулуб вперед вище лінії паралельної з підлогою. Ноги трохи зігніть в колінах, а голову тримайте строго прямо. Поперекові м'язи напружені, намагайтеся зберегти це положення до кінця вправи. Штангу тримаємо на випрямлених руках поруч з голенямі.Делаем вдих і тягнемо снаряд до пояса. Слід стежити за становищем ліктів, вони повинні рухатися в напрямку назад і вгору, не можна розводити їх в сторони. Піднімаємо лікті якомога више.Тяга штанги відбувається тільки за рахунок роботи спинних м'язів, рух виконується плавно.Когда гриф виявиться біля пояса, робимо видих і опускаємо снаряд вніз.Виполніть потрібно три підходи по десять разів.
2
Також відмінним вправою для збільшення найширших м'язів є підтягування на перекладіне.Подтягіваться слід, взявшись за перекладину широким хватом. Долоні повинні розташовуватися на відстані, яка перевищує ширину плечей на 30 сантиметрів. Під час виконання вправи положення ліктів НЕ меняем.На вдиху проводимо підтягування, доводимо підборіддя до рівня з поперечиною, на видиху плавно опускаємося.
3
Для опрацювання окремо лівої і правої найширших м'язів застосовують тягу гантелі однією рукою в нахилі до поясу.
4
Можна тренувати найширші м'язи і на блочному тренажері, виконуючи тягу блоку до поясу або за голову.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь техніку виконання вправ.
Корисна порада
Радимо правильно харчуватися, так як це сприяє швидкому досягненню позитивних результатів.