Як перемістити панель інструментів.

Панелі інструментів використовуються для розміщення на них ярликів деяких команд, якими користувач програми може скористатися в будь-який момент. Такі панелі дозволяють заощадити значну частину робочого часу, якщо на них розташувати ярлики постійно використовуваних команд. Наприклад, команди «Відкрити», «Зберегти» і т.д. Переміщення цих панелей забезпечує найбільш зручне розташування при роботі з документами.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Панелі інструментів використовуються не тільки в текстовому редакторі MS Word, у будь-якому іншому продукті пакета Microsoft Office також можна використовувати панелі інструментів . Будь-яку панель у вікні програми можна перемістити або відредагувати. Переміщення панелей може дати великий плюс: при роботі з документами на широкоформатних екранах найбільш зручно розташовувати панелі збоку (для економії вертикального простору).
2
Панель інструментів можна перемістити в будь-яку частину вікна програми: на самий верх, вниз, вліво або вправо. Також її можна не прикріплювати до країв екрану, а залишити у вільному розташуванні. Переміщення панелі можна здійснити при захопленні курсором елемента переміщення панелі: затисніть лівою кнопкою миші на смузі із зображенням чотирьох точок, збудованих вертикально.
3
Переміщення незакріпленої панелі інструментів здійснюється простим перенесенням панелі: зачепите лівою кнопкою миші заголовок панелі і перетягніть на будь-який зручний вам місце. При переміщенні декількох панелей, їх можна міняти місцями, залежно від їх потреби. При бажанні можна вибудувати значки декількох панелей в одну лінію, виставивши поруч кілька панелей і відредагувавши значки, які ви будете використовувати.
4
Для видалення або додавання значків з панелі інструментів необхідно натиснути на значок маленького трикутника. У меню, виберіть пункт «Додати і видалити кнопки», потім натисніть пункт з назвою редагованої панелі і зніміть позначки з деяких елементів, якими ви не користуєтеся. Проробіть цю операцію для всіх панелей, які є у вашому текстовому редакторі.
5
Для суміщення значків в одну панель натисніть на значок маленького трикутника. У меню, виберіть пункт «Показувати кнопки на одному рядку», все значки вишикуються в одну лінійку.