Як назвати равлика. Як разлечься підлогу равлики.

Заводя домашня тварина, кожна людина замислюється над тим, як же його назвати. Равлик здасться багатьом звіром несерйозним і нічого не розуміючим, проте і їй хочеться придумати гідне ім'я.
Інструкція
1
По-перше, у равликів немає ніякої статевої приналежності. Так як ваш новий вихованець є і хлопчиком, і дівчинкою одночасно, то й ім'я йому можна дати як чоловіче, так і жіноче. З одного боку, вибір у вас розширюється, а з іншого - доведеться тепер визначатися ще й з переважним підлогою.
2
Придумуючи ім'я равлику, можна виходити з того, на що вона схожа. Багато хто вважає, що равлики чимось нагадують кенгуру і жирафів. Ви цілком можете назвати її Жирафа або Кенга.
3
Всі знають про равликів дві речі: вони повільні і слизькі. В імені можна обіграти два цих властивості. Якщо равлик для вас швидше слизька, ніж повільна, то цілком можна дати їй ім'я Сопля, якщо це не суперечить вашим естетичним принципам. Повільної пересування равлики можна обіграти, використовуючи антоніми. Досить комічно і дотепно буде назвати равлика , наприклад, торпеди або Скороходом.
4
У кожного з нас є улюблені актори, письменники, режисери, музиканти і т.д. Багато шанувальників називають своїх домашніх вихованців на честь кумирів. Це завжди зворушливо і вельми приємно. Потрібно відзначити, що в цьому випадку ви повинні бути готові до того, що деяким такий вибір імені може здатися блюзнірським і фамільярним по відношенню до знаменитого людині. Приготуйтеся в разі чого відстоювати свою точку зір в суперечці з незадоволеним приятелем фанатом.
5
Рішення, прийняте в перший раз, найчастіше, виявляється найправильнішим. Якщо ви тільки що принесли в дім равлика і не знаєте, як її назвати, подивіться на неї уважніше і постарайтеся зрозуміти, які асоціації викликає у вас новий вихованець. Можливо, що саме те слово, яке спливе у вашій свідомості в першу чергу і буде ідеальним ім'ям для равлика.
6
Якщо ж вам не дуже хочеться роздумувати над ім'ям для равлика, то можна просто називати її Равликом. Зрештою, відгукуватися на власне ім'я вона все одно не стане.