Як видалити файли з автозавантаження. не вдається прибрати файли з автозавантаження.

Видалити деякі програми зі списку автозавантаження ОС Windows можна безпосередньо в головному меню на кнопці «Пуск». У його розділі «Програми» є підрозділ, який так і названий - «Автозавантаження». Однак відображається в цьому розділі лише незначна частина програм з повного списку автоматичного запуску. Для редагування усього списку слід використовувати інші компоненти операційної системи.
Інструкція
1
Скористайтеся утилітою конфігурації системи для доступу до повного списку автозавантаження . Відкрити її можна, наприклад, через діалог запуску програм - розкрийте головне меню на кнопці «Пуск» і виберіть пункт «Виконати», або натисніть сполучення «гарячих клавіш» WIN + R.
2
Наберіть команду msconfig в полі введення вікна запуску програм і натисніть клавішу Enter або клацніть кнопку «OK». В результаті операційна система запустить утиліту конфігурації.
3
Перейдіть на вкладку «Автозавантаження» і побачите повний перелік програм, які система повинна запускати відразу після завантаження. У полі «Елемент автозавантаження » кожному з додатком зіставлений персональний чекбокс - знімете позначки у тих програм, які слід прибрати зі списку.
4
Натисніть кнопку «OK» для збереження змін, внесених в конфігурацію Windows. Вони набудуть чинності при наступному завантаженні. Ця утиліта доступна і в безпечному режимі, тому, якщо ви погарячкували і відключили програми, без автоматичного завантаження яких система не зможе нормально функціонувати, то повторіть попередні кроки в безпечному режимі і поверніть мітки чекбоксів в початковий стан.
5
Всі зміни, які ця утиліта вносить до реєстру, ви можете зробити і в ручному режимі. Для цього треба скористатися редактором реєстру зі складу операційної системи. Його теж можна відкрити через діалог запуску програм - натисніть клавіші WIN + R або виберіть у меню на кнопці «Пуск» рядок «Виконати». Потім наберіть команду regedit і натисніть Enter або клацніть кнопку «OK».
6
Створіть резервну копію реєстру перед початком його редагування. Для цього розкрийте в меню розділ «Файл» і клацніть рядок «Експорт». Виберіть місце зберігання копії, вкажіть ім'я файлу і тисніть кнопку «Зберегти».
7
Перейдіть в гілку HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Run, послідовно розкриваючи папки в лівій панелі редактора.
8
Знайдіть у правій панелі рядок програми, яку слід прибрати зі списку автозавантаження , виділіть її та натисніть кнопку Delete.
9
Закрийте редактор реєстру. Зроблені зміни вступлять в силу при наступному завантаженні системи.