Як прошити Motorola.

Прошивка мобільних телефонів потрібна практично 50% випущених моделей, це пов'язано з тим, що з часом з'являється нове програмне забезпечення для телефонів, самі телефони обростають новими можливостями. Також прошивка потрібно моделям телефонів, які працюють некоректно (викликають автоматичну перезавантаження і т.д.).
Вам знадобиться
  • Телефон Motorola L-серії, програмне забезпечення RSD Lite, MotoMidMan, P2KTools, data-кабель (USB-miniUSB).
Інструкція
1
Перед будь-якими діями, пов'язаними з прошивкою телефону, необхідно зарядити апарат на всі 100%. Також рекомендується встановити драйвера для конкретної моделі L-серії. Якщо диска з драйверами не було в комплекті, їх можна скачати з мережі інтернет. Після виконання цих дій необхідно витягнути flash-карту, якщо така є, і з'єднати телефон і комп'ютер за допомогою data-кабелю. Не забудьте, що файли прошивки варто завантажити перед процесом прошивки телефону.
2
Запустіть програму P2KTools і збережіть все важливе для вас, що є в цьому телефоні: контакти, повідомлення, картинки, додатки і mp3-мелодії. Якщо неможливо зберегти всі дані з телефону за допомогою цієї програми, скористайтеся додатковим програмним забезпеченням: MotoMidMan і P2KAE.
3
Закрийте всі програми, які працюють в даний момент з вашим телефоном, можете зайти в «Диспетчер завдань» для повної впевненості (Ctrl + Alt + Delete або Ctrl + Shift + Esc). Тепер запустіть програму RSD Lite.
4
У головному вікні програми повинен з'явитися значок вашого телефону. Натисніть на кнопку завантаження файлів прошивки з жорсткого диска і вкажіть шлях до них.
5
Залишилося натиснути кнопку Start. На екрані вашого телефону з'явиться кілька рядків, які говорять про початок прошивки (Boot Loader ... SW version). Якщо написів на екрані вашого телефону немає, значить, він не перейшов в режим прошивки (flash mode). Натисніть «*» + «#» + «червона кнопка виключення».
6
Процес прошивки телефону може тривати від 5 до 10 хвилин. Після прошивки Motorola L-серії, програма видасть повідомлення про вдалу прошивці і спробує автоматично перезавантажити телефон. Якщо цього не сталося (перезавантаження телефону), зробіть це дія самі. Якщо з якихось причин стався збій (стрибок у мережі), повторіть цю операцію ще раз.
Перепрошивка телефону полягає в заміні або відновленні його системної програми - програми, під управлінням якої працює сам телефон. Ця процедура може знадобитися з різних причин, наприклад, в нових версіях програмного забезпечення часто з'являються нові функції, що розширюють можливості телефону. Для прошивки телефонів Motorola існує кілька спеціальних програм, розглянемо роботу з програмою Smart Moto.
Інструкція
1
Скачайте та встановіть програму Smart Moto. Запустіть програму, в правому верхньому меню виберіть мову інтерфейсу програми.
2
Підключіть телефон до комп'ютера, у вікна програми виберіть порт підключення та натисніть кнопку «Пошук». Після виявлення апарату у вкладці «Інформація» буде представлена інформація про телефон - модель, тип встановленої прошивки, мовні пакети, робочі частоти і т.д.
3
Перейдіть у вкладку PC Flash, натисніть кнопку «Огляд ...» і виберіть файл встановлюваної прошивки. Натисніть кнопку «Прошити» і чекайте закінчення процесса.В кінці своєї роботи програма запропонує перепрошити наступний телефон.
Зверніть увагу
Для всіх p2k телефонів Motorola процес прошивки є однаковим.