Як поставити пароль на бездротову мережу.

Сучасні технології дозволяють без особливих зусиль налаштувати бездротову мережа . Але виявляється недостатньо обмежуватися звичайної налаштуванням. Необхідно ще вміти захистити власну бездротову точку доступу від зломів.
Інструкція
1
Якщо ваша бездротова мережа побудована з використанням Wi-Fi маршрутизатора, необхідно здійснити налаштування дворівневої захисту. Якщо програмне забезпечення та можливості маршрутизатора не дозволяють змінювати його налаштування по бездротовому каналу, досить захистити тільки точку доступу. Якщо ж така можливість передбачена виробником, необхідно обов'язково встановити пароль для доступу до обладнання.
2
Давайте спочатку навчимося створювати бездротову точку доступу з можливістю підключення до мережі інтернет. Підключіть маршрутизатор до комп'ютера через LAN-порт. Використовуйте для цього звичайну виту пару. З'єднайте пристрій з кабелем доступу до інтернету.
3
Відкрийте браузер і введіть IP-адресу маршрутизатора в адресний рядок. Перед вами з'явиться вікно входу в меню налаштувань. Введіть заводський логін і пароль. Відкрийте меню Internet Setup. Задайте значення для необхідних параметрів. Зазвичай вони ідентичні налаштувань прямого підключення до інтернету з комп'ютера.
4
Перейдіть до пункту «Налаштування безпеки». Введіть нове ім'я облікового запису та пароль для неї. Збережіть налаштування.
5
Перейдіть в меню Wireless Setup (Налаштування бездротової мережі). Задайте ім'я для вашої мережі і пароль для неї. Перш ніж це зробити, вам необхідно вибрати тип шифрування даних і радіосигналу. Рекомендують використовувати типи шифрування WPA-PSK або WPA2-PSK, тому вони найбільш якісно захищають точку доступу від незаконного проникнення. Для них необхідно вказати восьмизначний пароль. Краще використовувати поєднання цифр і латинських букв.
6
Збережіть налаштування і перезавантажте маршрутизатор. Тепер для зміни налаштувань цього обладнання, зловмисникові доведеться спочатку підібрати пароль для бездротової точки доступу, а потім логін і пароль для входу в меню налаштувань маршрутизатора.