Як приймати буряковий сік.

Буряк - найсоковитіший коренеплід, що виростає в середніх широтах Росії. Вона широко використовується в кулінарії, зокрема, з неї роблять вінегрети, а на основі бурякового відвару готуються знамениті борщі. Менш відомий той факт, що сік буряка з успіхом може використовуватися і в лікувальних цілях.
Інструкція
1
Головна особливість (і цінність) бурякового сік а полягає в тому, що він активно сприяє кровотворенню (утворенню червоних кров'яних тілець). Це тим більше дивно, що вміст заліза в буряках порівняно неви сік ое. Саме тому буряковий сік дуже корисний при недокрів'ї. Однак, оскільки вживання значної кількості чистого бурякового сік а може призвести до побічних ефектів (запаморочення, погіршення загального стану, нудоті), лікарі-дієтологи рекомендують в перший час обов'язково змішувати буряковий сік з морквяним. Важливе уточнення: кількість морквяного сік а повинно в кілька разів перевищувати кількість бурякового!
2
Поступово, у міру звикання організму до бурякового сік у, ця пропорція повинна змінюватися в бік зменшення вмісту морквяного сік а, аж до початку вживання чисто бурякового. Сік буряка приймають в лікувальних цілях в кількості від 1 до 1,5 склянок, 2 рази на добу (якщо лікар не зробив інше призначення). Тривалість терміну лікування також необхідно узгодити з лікарем.
3
Буряковий сік дуже корисний жінкам, які страждають від розладів менструального циклу. Лікарі-гінекологи рекомендують в подібних випадках приймати його 2-3 рази на добу, невеликими порціями, від 50 до 100 мілілітрів. Хороший лікувальний ефект також дає вживання бурякового сік а для лікування клімактеричного синдрому. Відзначається, що в значній більшості випадків досягнутий результат як мінімум не гірше, ніж у випадку застосування новітніх гормональних препаратів, але без властивих їм побічних дій.
4
Сік буряка також вельми ефективний при лікуванні деяких хвороб серця, особливо пов'язаних з нестачею калію в організмі, при тромбофлебіті, розширеннях вен. Він незамінний при очищенні печінки, жовчного міхура і нирок.