Як розігнати систему.

У деяких випадках для того щоб збільшити швидкість роботи комп'ютера, зовсім не обов'язково купувати і встановлювати нове обладнання. Цілком достатньо буде правильно налаштувати операційну систему .
Вам знадобиться
  • CCleaner, Game Booster, Advanced System Care.
Інструкція
1
Ніхто не сперечається, що кращий спосіб прискорити комп'ютер - встановити нове «залізо». Очевидний мінус такого способу - фінансові вкладення. Не у всіх є можливість витрачати гроші на поліпшення комп'ютера, тому ми будемо розглядати тільки програмні шляхи вирішення поставленого завдання.
2
Починати слід з очищення операційної системи від всілякого сміття. Давно вже помічено, що чим більше часу пройшло з моменту останньої переустановлення ОС, тим повільніше працює комп'ютер або ноутбук.
3
Почистіть реєстр. Для цього існують спеціальні програми, тому проробити даний процес вручну по силу далеко не кожному. Скачайте і встановіть CCleaner - досить простий, але дуже потужний менеджер реєстру. Запустіть програму і натисніть кнопку «Аналіз». Після завершення пошуку непотрібних файлів натисніть кнопку «Очищення».
4
Збільште швидкість обробки інформації з жорсткого диска. Відкрийте "Мій комп'ютер», виберіть будь-який локальний диск і перейдіть до його властивостей. У нижній частині вікна знайдіть пункт «Дозволити індексувати вміст файлів ...». Вимкніть цей параметр. Повторіть цю операцію для всіх інших розділів жорсткого диска.
5
Крім зайвих або неправильних файлів реєстру, роботу комп'ютера уповільнюють невикористовувані програми і служби. Шукати і відключати їх самостійно дуже довго і малоефективно. Зайдіть на сайт iobit.com і скачайте звідти програму Advanced System Care.
6
Встановіть програму і запустіть її. Відкрийте меню «Діагностика системи» та натисніть кнопку «Сканувати». Після завершення цього процесу натисніть кнопку «Ремонт».
7
Перейдіть в меню «Очищення Windows». Повторіть алгоритм, описаний в попередньому кроці. Якщо вас не влаштовує дана програма, можете спробувати оптимізувати систему за допомогою Game Booster.