Як погладити піджак. Як прасувати вовняний костюм.

Навряд чи сьогодні можна знайти чоловіка, у якого б в гардеробі не було ділового піджака . Піджак - це загальновизнана і універсальна діловий одяг, і саме тому так важливо завжди тримати його чистим і випрасуваний. Якщо погладити сорочку або штани не складає труднощів для більшості людей, то процес прасування піджака може викликати труднощі через складну конструкції цього предмета одягу.
Інструкція
1
Якщо погладити піджак неправильно, його легко зіпсувати, тому важливо пам'ятати про ряд правил - в першу чергу, перед тим як гладити піджак, розправте з вивороту приклад і бортову парусину, а потім виверніть кишені і починайте гладити їх праскою через вологу тканину.
2
Після цього поверніть кишені на місце, а потім переходите до прасування рукавів - зволожите рукава водою з пульверизатора і акуратно гладьте їх на спеціальній насадці для рукавів, яка є на кожній прасувальної дошки, поки вони повністю не висохнуть. Слідкуйте за тим, щоб під час прасування на ліктьовій частині рукава не утворювалося складок.
3
Коли рукава піджака будуть відпрасовані, переходьте до плечей - зволожите їх з пульверизатора, а потім пропрасуйте до повного висихання з вивороту за допомогою спеціальної подушечки. Отпарьте та випрасувати подборт, а потім через вологу тканину пропрасуйте спинку піджака , лацкани і виворіт коміра.
4
Якщо ви помітили, що на лацканах або комірі зморщилися шви, розпряміть їх, накривши вологою тканиною і розтягнувши, починаючи з кута, за допомогою гарячої праски. Випрямивши шов, проутюжьте деталь піджака повторно, поки шов не стане рівним, акуратним і гладким. Пропрасовуйте шви доти, поки волога тканина над ними не висохне.
5
Іноді шви деформуються при прасуванні вовняних піджаків - якщо вовняний шов виструнчився, проутюжьте його дуже гарячою праскою через вологу тканину, просочуючи її гарячою парою і притискаючи праску до шву. Це допоможе скоротити розтягнутий шов.
6
Пам'ятайте про те, що піджак, зшитий з ворсистих тканин, потрібно гладити зверху вниз по ворсу, а неворсистою матеріал потрібно гладити від нижньої частини до пройми вгору.
Зверніть увагу
Гладимо піджак. Перед прасуванням піджака розправляють приклад і бортову парусину з вивороту. Гладять праскою через вологу тканину спочатку вивернуті кишені, які після обробки укладають назад. Зволоживши весь рукав, його гладять до просушки, при цьому на ліктьовому шві не повинні утворюватися складки.
Корисна порада
Як погладити піджак. До прасуванні піджаків і пальто треба підходити з усією відповідальністю і неквапливістю. Спочатку розправте приклад і бортову парусину з вивороту. Почніть гладити з вивернутих кишень, через вологу тканину. Після прасування кишені повернемо у вихідне положення. Зволожите весь рукав. Гладьте його до повного висихання. Потім знадобиться спеціальна дошка для рукавів.