Як зав'язуються шнурки: красиві вузли і плетіння.

Зазвичай ніхто не звертає уваги на шнурки черевик і кросівок, вважаючи їх допоміжним аксесуаром, від якого залежить тільки те, наскільки міцно і зручно черевики сидітимуть на нозі. Проте останнім часом все частіше шнурки стають самостійним декоративним елементом взуття, і ви можете додати їй індивідуальності, зав'язавши шнурки одним з нестандартних і красивих вузлів, освоїти які можна за лічені хвилини.
Інструкція
1
На лівому і правому кінцях шнурка зробіть петлю і виведіть ці дві петлі один через одного, зав'язавши простий і ефектний вузол. Складніший варіант цього вузла - так званий, безпечний вузол. Для цього зробіть на кінцях шнурка, як і минулого варіанті, дві петлі, а потім перехрестите їх і Протягніть через отвір в центрі. Такий вузол відрізняється симетричністю і міцністю.
2
Ще один красивий спосіб зав'язати шнурки - це двухпетельний вузол. На кожному кінці шнурка зробіть дві вузьких петлі і зав'яжіть їх у вузол так, щоб кінці шнура зліва і справа виходили з одного і того ж боку, в іншому випадку, вузол не буде міцним.
3
Ще один вузол, яким можна зав'язати черевики або кросівки, називається двухшаговим, оскільки виконується в два етапи - спершу зав'яжіть вузол, витягнувши один кінець шнурка, а потім зробіть з нього петлю і перев'яжіть з другим кінцем шнурка. Такий вузол не може бути розв'язаний, якщо ви потягнете тільки за одну сторону шнурка, тому він відрізняється підвищеною надійністю.
4
Різновид одного з описаних вище вузлів може виглядати оригінально на будь-якого взуття - для того щоб зав'язати подвійний двухпетельний вузол, перехрестите дві вузьких петлі з кінців шнурка, а одну з петель просмикніть в середнє отвір, обернувши навколо протилежній петлі два рази. Затягніть вузол.
5
Також ви можете зав'язати шнурки на вузол «Затягни петлю» - цей вузол відрізняється асиметричністю і виконується на основі першого вузла. Помістіть одну петлю на кінці шнурка в іншу, а потім одночасно потягніть за кінчик шнурка і протилежну петлю, щоб затягнути шнурок.
6
Якщо у вас зайняті руки, ви можете спробувати зав'язати шнурки однією рукою - для цього обидва кінці шнурка виведіть через один отвір, а потім один кінець оберніть навколо другого і зафіксуйте вузол, залишивши зовні петлю . Всі ці і багато інших способів, допоможуть вам зробити своє взуття ще незвичніше.
Зверніть увагу
У зв'язку з тим що захотіла зайнятися хенд-мейдом своїх кросівок, вирішила навчитися зашнуровувати їх не як у всіх)). 1 Традиційний перехресний метод шнурівки. Шнурок пропускається через нижні дірки і виводиться назовні з обох кінців. Кінці перетинаються, а потім пропускаються зсередини назовні через отвори. Доходите до верхніх дірочок і зав`язуєте шнурки.
Корисна порада
Якщо на черевику непарна кількість пар отворів для шнурівки, починайте шнурувати зсередини, щоб останній стяжок виходив також зсередини.