Як зав'язувати східний хустку.

Східний хустку або хіджаб, сьогодні є не тільки релігійним, а й стильовим атрибутом - за допомогою красиво зав'язаного хустки ви можете залучити до себе увагу, підкреслити свій стиль, створити індивідуальний і оригінальний вигляд. Існує маса способів красиво пов'язати хустку або палантин по-східному - ви можете вибрати для себе найбільш прийнятний варіант, який буде виглядати на вас елегантно і стильно.
Інструкція
1
Ви можете вибрати для підв'язування хустки яскравий і красивий палантин, як однотонний, так і з екзотичними узорами або орнаментами. Візьміть палантин і накиньте його на голову так, щоб правий вільний кінець палантини був довший лівого, а потім візьміть шпильку і заколіть палантин під підборіддям.
2
Довгий кінець палантини оберніть навколо голови і заколіть на потилиці, а другий кінець задрапіруйте на грудях красивими складками. Також хустку буде виглядати красиво, якщо попередньо надіти на голову облягаючий шапочку.
3
Накиньте палантин на голову поверх шапочки, а на потилиці з'єднайте його кінці і заколіть шпилькою. Довгу частину палантина залиште, а коротку оберніть навколо грудей і заколіть. Довгий кінець перекиньте через груди і закріпіть на протилежному скроні. Розправте драпіровку на грудях.
4
Зробити свій зовнішній вигляд більш екзотичним і яскравим можна, пов'язавши навколо шапочки тюрбан - підключіть фантазію до створення головного убору і оберніть палантин навколо голови будь-яким способом, перекручуючи кінці хустки або залишаючи їх вільними, а для краси заколіть його красивою брошкою.
5
Поєднуючи дві хустки різних кольорів і з різних матеріалів, ви можете добитися оригінального ефекту і зробити свій хустку ще гарніше. Наприклад, ви можете зав'язати палантин з довгими кінцями на потилиці поверх іншого палантина, а потім скрутити кінці, розділити їх на три частини і сплести з них косу.
6
Спробуйте зав'язати перекручення в джгути кінці палантини на потилиці, а потім загорнути їх навколо одна одної, щоб ззаду утворився пучок. Заколіть його шпильками. Такий варіант хустки підійде для офіційно-ділового стилю.