Як усунути подряпину на кузові.

Багато автовласників дуже трепетно ставляться до зовнішнього вигляду свого автомобіля, і навіть невелика подряпина може надовго зіпсувати їм настрій. При незначному пошкодженні кузова не варто зневірятися, адже неглибокі подряпини на кузові можна усунути своїми руками.
Вам знадобиться
  • - чиста губка для нанесення піни;
  • - високоякісна махрова серветка;
  • - серветка з мікрофібри;
  • - абразивний засіб для видалення подряпин.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до усунення подряпини, ретельно помийте автомобіль за допомогою мильної піни, приділивши особливу увагу кузову. Навіть якщо вам здається, що транспортний засіб в ідеальному стані, дрібні частинки пилу й інша дорожня бруд можуть мати негативний вплив на фарбу автомобіля під час роботи.
2
Після мийки дайте машині висохнути, а потім насухо витріть серветкою кузов. Ні в якому разі не починайте видаляти подряпину, поки автомобіль мокрий. Залишки води або миючого розчину можуть значно послабити і звести нанівець всю ефективність засоби для видалення подряпин.
3
Після того як автомобіль висушений, можна приступати до видалення подряпини на кузові . Нанесіть спеціальне абразивний засіб на губку-аплікатор (попередньо випробувавши його на маленькому непомітному ділянці) і втирайте його вздовж подряпини автомобіля до тих пір, поки подряпина не буде повністю оброблена. Принцип дії такого засобу полягає в тому, що абразив видаляє подряпину шляхом зняття тонкого шару лаку, чому подряпина стає практично непомітною.
4
Дайте засобу підсохнути і видаліть надлишки м'якою чистою серветкою з махрової тканини. При необхідності повторіть процедуру, використовуючи при цьому нову серветку. Через кілька годин автомобіль виглядає повністю оновленим, а подряпина непомітною.
Зверніть увагу
Краще всього використовувати абразивний засіб для видалення подряпин тільки відомих марок; Працювати слід в приміщенні без протягів, виключаючи під час роботи потрапляння на автомобіль пилу і бруду; Проводьте роботи тільки при температурі від +5 до +25; Спеціальне абразивний засіб усуває наступні види подряпин: - ізольовані подряпини; - подряпини у вигляді павутини; - спіралеподібні подряпини.