Як підключити комп'ютери через світч.

Налагодження підключення до інтернету декількох комп'ютерів - це вельми цікавий процес. Справа в тому, що можна придумати масу варіантів подібної локальної мережі. Зупинимося на найпопулярніших прикладах.
Вам знадобиться
  • свитч, мережеві кабелі, мережева карта.
Інструкція
1
Розглянемо варіанти створення мережі з використанням світча (мережевого концентратора). У першому випадку ми отримаємо локальну мережу, в якій всі комп'ютери отримають доступ в інтернет, але не одночасно.
2
Підключіть кабель з'єднання з інтернетом до мережного концентратора. З'єднайте всі комп'ютери локальної мережі з цим же пристроєм. Налаштуйте з'єднання з інтернетом відповідно до вимог вашого провайдера. Як це зробити - вам краще знати.
3
Проведіть аналогічну настройку для всіх інших комп'ютерів. Враховуючи той факт, що ви не можете авторизуватися одночасно з декількох комп'ютерів, доступ в інтернет буде тільки в одного з них. Плюс в тому, що ви в будь-який час можете змінити комп'ютер, на якому буде доступно з'єднання з інтернетом.
4
Тепер розглянемо варіант створення синхронного доступу в інтернет зі всіх комп'ютерів мережі. Крім світча , вам знадобиться додаткова мережева карта (якщо такий не є). Виберіть найпотужніший комп'ютер і встановіть в його системний блок другий мережевий адаптер.
5
Підключіть до першої мережевої карти кабель інтернету, а другий з'єднайте з мережевим концентратором. До цього пристрою підключіть інші ноутбуки або комп'ютери.
6
Налаштуйте з'єднання з інтернетом на першому комп'ютері. Відкрийте властивості цього підключення і перейдіть до меню «Доступ». Активуйте пункт, що дозволяє іншим комп'ютерам мережі використовувати дане з'єднання з інтернетом. Другий мережевий адаптер автоматично отримає IP-адреса 192.168.0.1.
7
Відкрийте настройки мережевого з'єднання на будь-якому іншому комп'ютері. Перейдіть до властивостей протоколу TCP/IP. Перейдіть до поля «IP-адреса». Введіть 192.168.0.2. Натисніть два рази кнопку Tab для переходу до поля «Основний шлюз». Введіть 192.168.0.1, натисніть Tab і заповніть це поле аналогічно попередньому.
8
Повторіть алгоритм, описаний в сьомому кроці, замінивши останній сегмент в полі «IP-адреса». Тепер у вас з'явився доступ до інтернету з усіх комп'ютерів одночасно. Врахуйте, що перший ПК повинен бути включений.