Як підключити КПК до комп'ютера.

КПК - дуже зручне і багатофункціональний пристрій. Сучасні КПК дозволяють відкривати практично будь-які файли, які були створені на комп'ютері за допомогою різних програм. Для того щоб закинути на КПК текстовий файл або малюнок, достатньо лише підключити його до комп'ютера. Підключивши КПК до комп'ютера, ви зможете перекидати в його пам'ять музику, відео, текст, проводити синхронізацію контактів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, КПК, USB шнур, Bluetooth
Інструкція
1
Визначтеся, за допомогою чого будете підключати КПК до комп'ютера. Це можна зробити або через USB шнур, або за допомогою Bluetooth. Шнур для підключення до USB порту повинен бути в комплектації до вашого КПК . Якщо у вас нут такого шнура в наявності, його завжди можна придбати окремо. Врахуйте, що у різних моделей КПК різні порти для підключення USB шнура. Так що якщо збираєтеся купувати USB шнур окремо, краще взяти з собою КПК . Так ви точно купите той USB шнур, який підійде до вашого КПК .
2
Увімкніть комп'ютер. Тепер, коли у вас є USB шнур, підключіть його до КПК , а потім просто вставте в будь-який вільний USB порт на комп'ютері. Після підключення КПК до комп'ютера спрацює програма виявлення пристроїв. Зачекайте пару хвилин, поки вона не встановить драйвера до вашого КПК . Після цього з'явиться вікно з повідомленням про те, що пристрій встановлено і готове до роботи. Тепер у вас є доступ до пам'яті вашого КПК і ви можете записувати туди інформацію.
3
Якщо у вас є програмне забезпечення до вашого КПК , встановіть його. Воно значно розширить можливості обміну інформацією між комп'ютером і КПК . Якщо у вас немає програмного забезпечення, його завжди можна завантажити з офіційного сайту виробника вашого КПК .
4
Другий спосіб підключення - це Bluetooth пристрій. Увімкніть Bluetooth на вашому КПК і підключіть його до комп'ютера. В меню програмного забезпечення Bluetooth виберіть «Пошук пристроїв». По завершенні пошуку виберіть ваш КПК зі списку, після чого - команду «Встановити з'єднання». Тепер зв'язок встановлено.
5
Не обов'язково кожен раз проводити пошук пристроїв. Після того як ви встановили з'єднання, ваш КПК буде в списку парних пристроїв. Для підключення наступного разу просто виберіть його зі списку і натисніть «Встановити з'єднання».
Про те, що кишеньковий комп'ютер можна підключити до звичайного ПК через USB-інтерфейс, сьогодні засвоїли навіть школярі. Але набір інтерфейсів КПК дозволяє використовувати периферію самого різного призначення. Кожен з інтерфейсів має свої особливості, деякі, правда, застосовуються не так часто, як USB або BlueTooth.
Вам знадобиться
  • - КПК;
  • - камера;
  • - слот розширення;
  • - USB-шнур;
  • - інфрачервоний порт.
Інструкція
1
Врахуйте, що за функціонування будь-якого обладнання відповідають драйвера, відповідні встановленої на КПК системі. Виведення інформації на екран КПК здійснюється за рахунок програм, що відповідають за певні функції. Будь-яке зовнішнє обладнання підключається завдяки цим же принципом. Але деякі види обладнання, з легкістю підключаються до великого ПК, кишеньковий комп'ютер може і не підтримувати.
2
Відрегулюйте працездатність тих чи інших функцій КПК самостійно. Реалізуйте свої потреби за допомогою слотів розширення. Це такі пристрої, які встановлюються на корпус КПК, різні модулі підключаються вже в них. У більшості кишенькових комп'ютерів використовуються слотирозширення Compact Flash або Multimedia Card. В окремих моделях КПК можуть застосовуватися Smart Media або Memory Stik by SONY. Можливість використання того чи іншого слота розширення вивчайте в керівництві користувача.
3
Підключіть до КПК цифрову камеру через шнур USB. Дотримуйтесь умова відповідності драйверів обох пристроїв. Іноді драйвера для різних типів пристроїв поставляють самі виробники КПК. Цифрова камера не відноситься до поширених типів пристроїв, які користувачі намагаються підключити до КПК.
4
Пересилайте знімки на свій КПК через Ir, якщо у вас є цифрова камера, що підтримує інфрачервоний порт. Єдиним недоліком буде невелика швидкість передачі даних.
5
Використовуйте для підключення до КПК камери, що працюють у форматі CF. Передайте через КПК оперативно відзнятий матеріал. Переглядайте фотографії на КПК з підключеного до нього цифрового фотоапарата. При виборі пристроїв зверніть увагу на сумісність слотів розширення в обох пристроїв.
6
Найчастіше користувачі намагаються підключити до КПК не цифровий камеру, а web-камеру. Зверніть увагу на додаток Webcamera Plus і трансформуйте свій КПК. Це буде можливо, якщо у вашому кишеньковому комп'ютері встановлена система Windows Mobile.
Зверніть увагу
Цифрові фотоапарати погано пристосовані для зміни фотографій. З цим краще справляються графічні редактори на КПК.
Корисна порада
Екран більшості КПК за параметрами поступається екрану самої камери. Працюючи з зображеннями на камері, ви істотно швидше впораєтеся з переглядом кадрів.