Як знизити гемоглобін народними засобами. буряк Як понизити гемоглобін.

Багато хвороб діагностуються з урахуванням показників рівня гемоглобіну , тобто в нормі він не повинен бути ні підвищеним, ні зниженим. Високий рівень гемоглобіну є показником серцевої недостатності і ряду інших захворювань.
Інструкція
1
Визначити наявність підвищеного гемоглобіну в крові не так складно. Людина погано спить, відчуває себе неважливо, тиск підвищений. Іноді навіть бувають випадки втрати свідомості. Треба розуміти, що не тільки знижений рівень гемоглобіну - це погано, але і навпаки, стан крові погане, якщо гемоглобін підвищений, існує небезпека отримати більш складні захворювання. Не варто ризикувати і самостійно намагатися вилікуватися, першим ділом зверніться до лікаря, а після обстеження дотримуйтесь призначеного лікування.
2
Використовувати народні засоби пониження гемоглобіну можна, упевнившись, що причина його підвищення чи не криється в порушенні роботи внутрішніх органів. Найстарішим способом зниження гемоглобіну є гірудотерапія. Добре відома здатність п'явок регулювати склад крові, приводячи гемоглобін в норму.
3
розріджує кров допомагає прийом аспірину малими дозами. Приймайте чверть таблетки аспірину в день.
4
Дотримуйтеся дієти, не їжте червоне м'ясо, субпродукти, каші, червоні ягоди та інші продукти, що підвищують гемоглобін. Обмеження даних продуктів призведе до пониження гемоглобіну . Основою вашої дієти повинна стати рослинна їжа і риба. Харчуйтеся морепродуктами, вони містять поліненасичені жирні кислоти, що розріджують кров. Додатково випивайте щодня свіжовичавлений сік, що складається з буряка, моркви і зеленого яблука для смаку.
5
Ефективно знижує гемоглобін муміє, яке видобувають у Центральній Азії. Це речовина прекрасно може розчинятися в воді і володіє рядом корисних властивостей. Курс прийому муміє становить не менше десяти днів. Треба приймати одну таблетку муміє на ніч, після першого курсу зробити перерву на тиждень і повторити ще раз. Прийом алкоголю і муміє не сумісний.
6
Існує нестандартний спосіб знизити гемоглобін в крові. Станьте донором, здайте кров. Гемоглобін знизиться, так як почне вироблятися вироблення молодої крові.