Як шнурувати хокейні ковзани.

  •  Добре зашнурована пара хокейних ковзанів це гарантія комфортного катання. Звичайно, якщо ви погано зашнуруете коник, це не означає, що під час їзди по льоду він у вас злетить і покотиться невідомо куди. Але сидіти на нозі він буде погано, і це може позначитися на вашій швидкості, що в такій грі, як хокей, вкрай важливо.
  •  У цьому, здавалося б, легкій справі, є кілька нюансів. Є правила, які допоможуть виграти вам кілька секунд в моментах, де буде необхідно ускоріться.Следует ретельно підійти до вибору шнурків. Вибирайте шнурки з нейлону, це найоптимальніший варіант. Вони мають властивість розтягуватися на кілька міліметрів. За своїми властивостями вони схожі з звичайної гумкою, що дозволить не розслаблятися шнурівці на черевиках.
  •  Метод шнурованія слід вибрати один для пари ковзанів. Бажано шнурувати зовні всередину. Так ми створюємо тиск на язичок коника. Шнуруем дуже щільно до початку згину ступні (трохи вище щиколотки), далі трохи послабляємо шнурівку. Це робиться для вільного згину ступні під час бігу або при інших екстремальних ситуаціях, коли потрібно різкий згин ступні. Щоб тут не помилитися, слід присідати на кожну другу пару дірочок (гачків), так ми будемо знати, що шнурування не занадто туга.
  •  Закінчивши шнурувати, ковзани можна перевірити. У добре зашнурованої парі ковзанів не можна засунути палець під шнурки. У вас вийшло саме так, значить, вам це вдалося.
  •  Як показує практика, найбільш зручні ковзани з гачками для шнурків, ніж з дирочкамі.Прі шнурівці самих верхніх гачків слід заводити шнур зверху вниз. Таким чином, виходить петля, що дає великий натяг шнурівці.
Ваші нові ковзани радують око, і ви чекаєте з нетерпінням, коли в перший раз в житті вирушите на каток. Але ковзани - не звичайні черевики, і з їх взуванням можуть виникнути деякі складності. Перш за все потрібно навчитися правильно шнурувати ковзани .
Інструкція
1
Ковзани шнуруються знизу вгору. Не поспішайте, робіть все поступово, і результат вас порадует.В ділянці носка черевика зашнуруйте ковзани з тим же зусиллям, з яким ви шнуруете повсякденне взуття.
2
Далі слід зона підйому. Тут потрібно затягнути шнурки якомога тугіше. Саме в цій частині нога повинна бути добре зафіксована у уникнення травми гомілковостопного суглоба.
3
В зоні гачків силу натягу шнурків можна знову злегка послабити. Гачки придумані для полегшення шнурованія навколо верхньої частини ноги. Ви просто підсовуєте шнурок під гачок і злегка тягнете вгору - шнурок проскакує на потрібне йому место.Зашнуровав гачки, кілька разів обмотайте залишилися кінці шнурків навколо ноги і туго зав'яжіть.
Зверніть увагу
Перед першим катанням рекомендується кілька разів перешнуровать ковзани. Тоді вони щільно сядуть по нозі.
Корисна порада
Під правильно зашнуровані ковзани неможливо підсунути навіть мізинець. Але не переборщіть, інакше нога може замерзнути.